Przegląd porannej „prasy”

 

Dzisiejszy wpis troszkę w innym klimacie, bo o innych blogach i ich autorkach które są dla mnie inspiracją i motywacją każdego dnia. Każdy z nich jest inny, niepowtarzalny, ale na swój sposób mnie urzeka. Na niektóre sami pewnie trafiacie każdego dnia, innych pewnie nie znacie, ale z całą pewnością powinnyście jak najszybciej to zmienić.

motywacja!

Ps. kolejność przypadkowa

1) Absolutnie obowiązkowo każdego dnia zaglądam na —> http://sincerelyjules.com ,dlaczego, bo jestem kobieta i uwielbiam jej stylizacje. 100% mojego klimatu, stylu.

2) Blog Pani Dagmary —>http://dailycreation.eu/, jeżeli nie znacie koniecznie sprawdźcie. Przepiękne stylizacje i równie piękne zdjęcia.

3) Tu również trzeba zajrzeć koniecznie http://www.petitbackstage.com/Początkowo trafiłam na instagramowe konto, będąc przekonana, że to konto zagraniczne, a jednak nie. Nie mogę oderwać wzroku od tych zdjęć i stylizacji. Autorka- fotografka, miłośniczka Francji i mody, co widać na każdym kroku. Uwielbiam!

4) Nie trzeba przedstawiać http://szafeczka.com/, stylizacje, zdjęcia, Nikola- zachwyca, ale zachwyca również sama autorka, która może być dla wielu inspiracją i motorem napędowym.

5) Również nie trzeba przedstawiać http://makoweczki.pl/, zaglądam dla świetnych, lekkich, często zabawnych tekstów. Pozytywna energia Marleny przenosi się chyba na każdego czytelnika.

6) Ciuszkolandia -http://www.babyciuszkolandia.blogspot.com/mało znany, ale uwierzcie mi ta mama ma naprawdę dobre oko do dziecięcych stylizacji i do uchwycenia pięknych momentów za pomocą aparatu.

7) Większości pewnie znane —>http://maledranie.blogspot.com/ klimatyczny, urokliwy, do poczytania i oglądania.

8) Coś dla starszych i lubiących klimat boho http://weare365.com/.

9) Zapomniałabym o http://www.szafatosi.pl/, abardzo lubię ten blog. Tak jak mówi nam autorka o życiu i szukaniu w nim szczęścia, a przy okazji fenomenalne fotki.

Komentarze

 1. Jest cała masa blogów, które uwielbiam, rzeczywiście część z nich była mi już wcześniej znana. Pracuję na etacie więc nie bywam na nich codziennie, ale jak już usiądę to końca nie widać.Na Olivkę również zaglądam za każdym razem z ogromną ciekawością. W wolnej chwili zapraszamy do siebie.

 2. Po pierwsze zdjęcie z porannej prasy jak z katalogu ! oderwać oczu nie mogę ! wow!!! Za wyróżnienie bardzo dziękuję!! i od razu przejdźmy na Ty, bo jakoś staro się poczułam 🙂 Jeszcze raz dziękuję za wyróżnienie i ściskam Was mocno dziewczyny !!!

 3. Blogów całe mnóstwo. Narodziło się ich ostanio tyle co grzybów po deszczu. Ale to dobrze, kazdy może znaleźć coś dla siebie. Tylko skąd brać czas na ich czytanie. Ulubionych mam coś kolo 10. Zaglądam do każdego z nich późną nocą najczęsciej. Tez macie za krótką dobę?

  1. Zdecydowanie doba jest zbyt krótka, zgadzam się z Tobą w 100%. Ja również staram się zaglądać do swoich ulubionych każdego dnia, żałuję jedynie, że czasami wpisy na nich pojawiają się zbyt rzadko.

   1. No to fakt, ale to zależy od tego, kto ile ma czasu. U mnie blog to nie jedyne moje zajęcie. To tylko pasja i dodatek. Oprócz tego pracuje normalnie na etacie i niestety czasu wieczne brak. Z drugiej strony nie chcaiałabym zamęczyć moich dzieci zdjęciami. Robię je zawsze przy okazji. Tak jest przyjemnie i dla mnie i dla nich, a fotki są wtedy naturalne.

    1. Ja również pracuję a etacie, także doskonale rozumiem Twój brak czasu. Zdjęcia wychodzą Ci fantastycznie, widać, że potrafisz uchwycić „ten moment”, poza tym Twoje córki są prześliczne:)

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors