Przygotowania do nowego roku szkolnego

Rok szkolny rozpocznie się lada moment,nadszedł więc czas, aby powoli zacząć kompletować szkolną wyprawkę. Bez wątpienia najważniejszym jej elementem jest wybór plecaka. Mamy już doświadczenie w zakupie plecaków dlatego tym razem wiedzieliśmy na co zwrócić szczególną uwagę. Postawiliśmy więc na plecak na kółkach. Do tej pory nie byłam przekonana do takiego rozwiązania, oglądałyśmy takie plecaki już w ubiegłych latach, ale na pierwszy rzut oka, były kiepskie jakościowo, zacinająca się rączka, słabe kółka, brak dodatkowej rączki. Przeczytałam jednak wiele opinii na ich temat, zrobiłyśmy przymiarki w sklepach i doszłyśmy do wniosku, że będzie to dobre rozwiązanie.

Zalety plecaka na kółkach 

-Plecak na kółkach odciąża ciężar noszony na plecach.

-Dzieci bardzo często noszą tradycyjny plecak na jednym ramieniu, zamiast na dwóch. Może to doprowadzić do asymterii mięśniowej.

– Na schodach lub nie równym terenie jest możliwość szybkiego złożenia rączki i założenia tornistra na plecy

–  Krajowy Konsultant w dziedzinie Pediatrii zaleca stosowanie plecaków na kółkach, a szczególnie tornistrów, które noszą młodsze dzieci

A poza tymi wszystkimi zaletami jest jeszcze jedna, design plecaka jest przepiękny, aż sama mam ochotę wrócić do szkolnej ławki.

Plecak – TOUS 

Zegarek i bransoletka – APART 

IMG_6184

IMG_6171

IMG_6192

IMG_6210

IMG_6222

IMG_6219

IMG_6203

IMG_6200

IMG_6186

IMG_6202

IMG_6235

IMG_6245

IMG_6197

IMG_6217IMG_6227

 

Komentarze

  1. Ale dlaczego brak w magazynie już, tak się szybko wyprzedał, będzie jeszcze? Plecak bardzo przypadł mi do gustu, niespotykany!

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages