RED POLKA DOT DRESS

Dzień dobry w piękną i zapowiadającą się słoneczną niedzielę!

Czas ucieka tak szybko, dniem za dniem, weekend za weekendem, czasami mam wrażenie, że niektóre dni uciekają mi przez palce, pośpiech, częsty brak organizacji, a tu mamy juz kolejny miesiąc.

Postanowiłam więc to zmienić, mocno się zmobilizować i poukładać wszystko tak, aby miało ręce i nogi. U każdego doba trwa przecież tyle samo więc dlaczego wciąż mam wrażenie, że ja robię mniej od innych, czyżby moje godziny trwały krócej, liczyły się inaczej? – często powtarzałam sobie to pytanie. W końcu znalazłam odpowiedź- organizacja  oraz planowanie jest podstawową zasadą, a ja z natury roztrzepana, muszę to w końcu zaakceptować i nauczyć planować.

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam połączenie czerwonej sukienki w kropki oraz płaskich butów. Jak same zobaczycie wyszło całkiem elegancko i kobieco. Często staram się przekonać Was, że płaskie buty nie muszą być nudne, że możemy zakładać je do wszystkiego, a nasze stop będą szczęśliwe. Nie oznacza to jednak, że nie kocham szpilek, bo która kobieta po założeniu butów na obcasie nie czuje się rewelacyjnie, ale na co dzień warto dbać przede wszystkim o komfort!

Do całego zestawu wybrałam uniwersalną torebkę, która pomieści nam wszystkie kobiece akcesoria, można znaleźć ją również w klasycznym czarnym kolorze i nosić do wielu innych stylizacji.

 

Buty – EVA MINGE via Eobuwie | Torebka – Eobuwie

Sukienka – Belette | Zegarek MK – Time Trend

Komentarze

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages