RUFFLE DRESS

W dzisiejszym wpisie tylko polskie marki, to niesamowite jak bardzo, nasz rodzimy rynek rozwinął się w tej kwestii. Bijemy chińskie sieciówki pod względem jakości, wzorów, trwałości na łeb i szyję. Cieszy mnie również fakt, że o naszym polskich markach i polskich projektantach zaczyna być głośno za granicami kraju.

Sukienka polskiej marki byCabo, wiem, że już dawno doceniliście ich projekty. Wyszukana kobiecość, lekkość i delikatność – tak można w skrócie opisać ich kolekcje, które ograniczane są do krótkich serii, stawiają na indywidualność i wyjątkowość swoich klientek.

Torebka Mevca – to niewielka pracownia, która z pasją realizuje swoje nietuzinkowe wizje. Tej torebki po prostu trzeba dotknąć, niesamowita jakość, dbałość o każdy najmniejszy szczegół. Tu jakość łączy się z niepowtarzalnymi wzorami, prostymi, klasycznymi, a zarazem unikatowymi. Miłość od pierwszego wejrzenia.

Buty Ryłko – szczerze, naprawdę szczerze, nie miałam dawno na nogach tak wygodnych szpilek. Na podbiciu znajduje się poduszeczka, która daje niesamowite uczucie komfortu, w tych butach można biegać cały dzień!

 

Sukienka – byCabo | Torebka – Mevca

Buty – Ryłko

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors