23:04 | 3 października 2013
Moda

Od dawna przyglądam się rodzimym firmom, tworzącym ubrania dla maluszków i starszaków, mamy ich całkiem sporo na naszym polskim rynku. Niestety,  gdy Olivka była mniejsza nie było w tym temacie zbyt dużego wyboru, teraz gdy podrosła i takich firm pojawia się coraz więcej okazuję się, że często jest już za duża i nie mieści się w rozmiarze oferowanym przez większość tych marek.

Ostatnio zwróciłam uwagę na nową markę Miętówka.  Jeśli nie macie ochoty na unifikację, na pewno spodoba się Wam ich nowa kolekcja, ubranka wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów i szyte ręcznie.

Ja uwielbiam buszować po second handach,  przeglądać portale z modą designerską dlatego, jestem jak najbardziej za tym aby takich marek pojawiało się coraz więcej w sieci oraz w sklepach stacjonarnych.

Spódniczka jest przepiękna, wykonana z grubej, ciepłej tkaniny, z pewnością będzie naszym ulubieńcem tej jesieni. Bluzeczka również od miętówki, cieplutka, mięciutka i bardzo dobrze wykończona. Sweterek już z sieciówki – h&m ( dział chłopięcy ), czapka – miejski bazar.

Spódniczka – miętówka

bluzka – miętówka

sweterek – h&m

czapka – bazar

buty – no name

 OliVKA__02_[www.olivkablog.pl] OliVKA__05_[www.olivkablog.pl] OliVKA__03_[www.olivkablog.pl] OliVKA__06_[www.olivkablog.pl] OliVKA__08_[www.olivkablog.pl] OliVKA__09_[www.olivkablog.pl] OliVKA__07_[www.olivkablog.pl]  OliVKA__04_[www.olivkablog.pl]

9 komentarzy

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *