Slow Wedding day

Odkryłam na Śląsku miejsce odmienne, niezwykle klimatyczne wręcz magiczne. Stworzone w dawnej GORZELNI przez ludzi z pasją i miłością do tego co szczere i autentyczne. Przechodząc przez pierwsze drzwi wiedziałam, że będzie tu niesamowicie, tak jak lubię, tak klimatycznie.

Miejsce to odkryłam przypadkiem, przeglądając zdjęcia, gdzieś na Instagramie, wpadło mi w oczy zdjęcie, które bardzo przyciągnęło moją uwagą, sprawdziłam na mapie i nie mogłam uwierzyć, że to tak blisko mnie. Nie czekając dłużej sprawdziłam, że dojazd zajmie mi zaledwie 30 minut wsiadłam do auta i ruszyłam, tak było rok temu. Przyjechałam i wiedziałam, że będę tu wracać, tak często jak to tylko możliwe. Poznałam właścicielkę, wypiłyśmy wspólnie kawę, rozmawiałyśmy o tym jak miejsce powstało, o pasji, niesamowitych pokładach energii i uporu, aby to miejsce mogło istnieć.

Dziś wracam na Kotulińskiego 6, gdzie odbył się Slow Wedding Day, czyli piknik majowo-weselny. Organizowany jest z myślą o przyszłych nowożeńcach i nie tylko, jest on alternatywą dla komercyjnych targów ślubnych. To prawdziwa inspiracyjna uczta w klimatach slow, boho i nature. Możecie tu zobaczyć jak pięknie i odchodząc zupełnie od klasycznych wzorców przygotować Waszą weselną uroczystość. Zaczynając od samego wystroju, dekoracji stołów, zaproszeń, bukietu panny młodej, sukni, oraz weselnego menu, znajdziecie tu zupełnie inne podejście.

„To ślub bez sztampy i zadęcia, bez kiczu, ale i nadmiernych, przesadzonych stylizacji. To przede wszystkim spotkanie rodziny i przyjaciół w luźnej atmosferze, połączone z zabawą na poziomie. Celebracja spotkania. Zachowanie proporcji między podniosłością okazji, niewymuszoną elegancją, luzem i nonszalancją. Właśnie takie śluby chcemy organizować w K6. Stawiamy na naturalność i siłę prostoty. I jak zawsze kierujemy się zasadą „Less is More”.

 

Miejsce – KOTULIŃSKIEGO 6

Moja sukienka – THEDOTQUEEN

Slow wedding day, kotulińskiego 6, wesele w klimacie boho, wystój weselnego stołu, dekoracje stołu na wesele

Slow wedding day, kotulińskiego 6, wesele w klimacie boho

Slow wedding day, kotulińskiego 6, wesele w klimacie boho

Slow wedding day, kotulińskiego 6, wesele w klimacie boho

Slow wedding day, kotulińskiego 6, wesele w klimacie boho

Slow wedding day, kotulińskiego 6, wesele w klimacie boho, suknia ślubna boho

 

Komentarze

  1. To prawda miejsce jest bardzo ładne, jeżeli komuś zależy na takim stylu to jak najbardziej gorzelnia trafia w samo sedno. Sama miałam tam mieć swoje wesele, niestety za styl slow trzeba zapłacić dużo więcej niż za zwykłą salę, a nie każdy ma portfel wypchany po brzegi i chce wydać ostatnią złotówkę na wesele. Na pierwszej rozmowie w sprawie wesela w tym miejscu zostałam już uprzedzona, że wszelkie własne pomysły nie są mile widziane (co do wystroju), gdyż Pani właścicielka ma własne koncepcje i może to zaburzyć harmonię miejsca.. cóż, przecież każda Panna Młoda, wyobraża sobie wystrój sali inaczej i jeżeli się na taką salę decyduje, to wie w jakim stylu chce mieć wesele, a wybieranie dekoracji to czysta przyjemność, dlatego nie rozumiem takiego podejścia do klientów 😉

  2. Hej! Mogłabyś powiedzieć jak obrabiasz zdjęcia na instagramie, że wszystkie mają taki podobny odcień? <3 jakaś aplikacja, filtry? Są super!

    1. Większość zdjęć jest obrobiona w programie Light Room, ale sam kolor to już kwestia własnych ustawień, nie ma tu gotowych presetów, chyba, że sobie je ściągniesz dodatkowo 🙂

  3. Bardzo oryginalny styl weselny. Bardzo lubię wesela Boho, bo mają w sobie wiele z naturalności 🙂 Najbardziej podobają mi się świeże kwiaty, jakby przyniesione przed chwilą z pola 🙂

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages