Spring casual outfit

Dzień dobry!

Jak Wam mija majówka? My w tym roku wyjątkowo zostaliśmy w domu więc korzystamy z miejscowych atrakcji lub takich, które są w niedalekim zasięgu. Miejscem, które możemy szczególnie polecić, zwłaszcza jeżeli jesteście z południowych rejonów Polski to zoo w Ostarvie. To naprawdę duży, piękny i czysty ogród zoologiczny oraz duży ogród botaniczny. Planowałam przygotować Wam piękny wpis na temat tego miejsca, ale niestety zapomniałam włożyć karty do aparatu, tak wiem straszna „sierotka” ze mnie, ale myślę, że w ciągu najbliższych dni tam wrócimy bo naprawdę warto. Ceny są naprawdę niskie, za wejście dla osoby dorosłej zapłacimy 18zł, dla dziecka ok. 11zł, ale więcej o tym pieknym miejscu niebawem w kolejnych wpisach.

Komplet – Monika Świderska 

Buty – Born2be 

Torebka – Paulina Schaedel

IMG_1357-Edit

IMG_1365-Edit

IMG_1366-Edit

IMG_1360-Edit

IMG_1363-Edit

IMG_1367-Edit

Komentarze

  1. Witam
    Niedawno odkryłam twój blog i jestem pod ogromnym wrażeniem oczywiście pozytywnym.Jestem też mamą,moja pociecha ma 7 lat.Bardzo podobają mi się twoje stylizacje,w których pokazujesz że można wyglądać modnie,młodo i z klasą.Pozdrawiam serdecznie:)

    1. Witaj! 🙂 Bardzo mi miło, że udało Ci się do mnie trafić i jest mi ogromnie miło czytać ten komentarz 🙂 Bardzo dziękuje i pozdrawiam serdecznie 🙂

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages