Time for coats

Nie mogłam się doczekać, aż pokażę Wam ten zestaw, tak bardzo mi się podoba. Klasyczny, ponadczasowy, subtelny, z klasą, tak w kilku słowach mogę go opisać.

Wiele razy powtarzałam Wam, że w garderobie warto mieć basic, czyli rzeczy, które będą stanowiły bazę Waszej szafy, przydadzą się na co dzień i w sytuacjach, które wymagają eleganckiego stroju. Jesienią szczególnie mocno stawiamy na klasykę. W naszych strojach zaczynają dominować spokojniejsze kolory i fasony. Dla mnie płaszcz od lat jest najczęściej wykorzystywanym okryciem, nie musze się specjalnie zastanawiać z czym go zestawić, im prościej, mniej tym lepiej.

Dziś mój zestaw to biały longsleeve, klasyki 501 od Levis, piękny, klasyczny płaszcz i botki, które nadają trochę szaleństwa tej stylizacji. Płaszcz, wysokiej jakości, o pięknym kroju, kolorze, który idealnie współgra z większością moich ubrań pochodzi z polskiej firmy JASS, żałuje, że dopiero teraz ją odkryłam. Fasony, styl, wykończenie, jakość jest niesamowita, mam nadzieję, że moje zdjęcia to oddają.

 

Płaszcz – JASS

Spodnie – Levi’s 501 | Buty – Venezia

 

 

 

Komentarze

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors