Valletta

Zwiedzanie Valletty jest obowiązkowym punktem programu każdej wycieczki i pewnie dlatego główną ulicą miasta – Triq Republica, pełna sklepików, sklepów oraz kafejek gdzie nieprzerwanie płynie fala turystów. Ale wystarczy tylko skręcić w lewo lub w prawo, aby móc niemal w samotności rozkoszować się zaułkami, chłonąc klimat tego niezwykłego miejsca. Najlepiej robić to spontanicznie – bez obawy, tutaj nie można się zgubić, gdyż wszystkie ulice prowadzą do… morza.

Valletta posiada potężne fortyfikacje, które wciąż są remontowane, wspaniałe świątynie i muzea. Ja uwielbiam rozkoszować się ciągnącymi w nieskończoność uliczkami, takie zwiedzanie najbardziej lubię.

W Vallecie koniecznie wstąpcie na lody, znajdziecie tu głównie włoskie lodziarnie, prowadzone przez rodowitych Włochów, wiecie co to oznacza?!

 

Sukienka – Le Dèsir |Buty Tommy Hilfiger – eobuwie.pl

Zegarek Michael Kors – Timetrend.pl | Koszyk – Silesia Jeans

Valletta, stolica Malty Valletta, najpiękniejsze miejsca na Malcie

Valletta, stolica Malty Valletta, najpiękniejsze miejsca na Malcie

Valletta, stolica Malty Valletta, najpiękniejsze miejsca na Malcie

Zegarek Michael Kors, zegarki timetrend

Komentarze

  1. Niezwykle lekka i zwiewna sukienka biała w różowe kwiatki. Świetnie wkomponowuje się w klimat Valletty. Do tego te buty wyglądające na lekkie i bardzo wygodne. O miejscu sesji już nie wspomnę. Bardzo urokliwe to miejsce. Te uliczki ach!! Miejsce nadaje się idealnie na sesję zdjęciową, więc polecam

  2. Przepiękne, klimatyczne zdjęcia 🙂 Wraz z córką prezentujecie się wspaniale, można Was oglądać bez końca :))

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors