W co się ubrać na święta?

Święta zbliżają się wielkimi krokami, są wręcz tuż za rogiem. Ten szczególny czas w roku lubimy podkreślić odpowiednią stylizacją i makijażem. Ale czy możemy mówić tu o czymś takim jak odpowiednia stylizacja? Czy Wasze spotkania wigilijne mają swój osobisty dress code, czy staracie się po prostu czuć komfortowo?

W naszych domach wciąż dużą wagę przywiązuje się do tradycji, dlatego często stroje zakładane do wigilijnego stołu są bardzo eleganckie. Uważam, że nie ma w tym nic złego, to wyraz naszego szacunku do pozostałych gości. Natomiast nie widzę również niczego złego w tym, aby zasięgnąć troszkę z tradycji zza Oceanu i umówić się z rodziną na śmieszne, świąteczne swetry. Już na dzień dobry pojawią się nam uśmiechy od ucha do ucha widząc dziadka czy babcię w swetrze z reniferem.

Ja przychodzę dziś do Was z propozycją, która powiedziałabym, że jest consensusem pomiędzy elegancją, a wygodą. Myślę, że akurat na te Święta będzie dobrym rozwiązaniem. Nutka elegancji, wygody, a poza tym sukienka może zostać wykorzystana na inne okazje. Nawet jeśli uważacie, że jest za mało elegancka, będzie dobrym wyjściem na resztę świątecznych dni.

Sukienka kremowa – Renee | Sukienka Camelowa – Renee

Kolczyki gwiazdki – Apart Naszyjnik Gwiazdki – Apart

Bransoletka gwiazdki – Apart

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors