Warsztaty kulinarne dla dzieci w Moodro

Minioną niedzielę spędziłyśmy w jednym z naszych ulubionych miejsc w Katowicach. Moodro to miejsce z niezwykłym klimatem, a pozytywna energia, która tu panuje uderza już od samego wejścia. Jest pięknie, smacznie i bardzo klimatycznie. W ostatnim czasie, odbywały się tu cykliczne warsztaty kulinarne dla dzieci, które cieszyły się ogromna popularnością, a nam udało się załapać na ostatni wolny termin przed wakacjami. Jest szansa, że odbędzie się wakacyjna powtórka jeśli tylko będziecie mieli na to ochotę, a uwierzcie, że to niezła frajda dla dzieci.

Warsztaty dzięki, którym dzieci nauczą się zdrowo gotować. Pod okiem prawdziwego szefa kuchni, nasze pociechy poznają nowe smaki i zapachy. Przygotują potrawy na bazie naturalnych składników. Proponowane zajęcia to połączenie edukacji w zakresie zdrowych nawyków żywieniowych z rozwijaniem zdolności manualnych, kupą śmiechu oraz imiennym dyplomem dla każdego uczestnika.

Tym razem mali szefowie kuchni polecali zdrowe burgery 😛

Moodro bistro & cafe

IMG_3532

IMG_3529

IMG_3526

IMG_3544

IMG_3539

IMG_3551

IMG_3547

IMG_3582

IMG_3587

IMG_3598-Edit-2

IMG_3593

IMG_3607

IMG_3639

IMG_3619

Komentarze

  1. Również się udzielamy w kuchni tzn moi synowie pomagają mi chętnie w gotowaniu. Stawiamy na zdrową kuchnie tak aby było to atrakcyjne dla dzieci. W ramach wdrażania zdrowego trybu życia kupiliśmy sobie filtr do wody redox – woda z niego chroni przed poważnymi chorobami no i nalewanie z kranika jest atrakcyjne dla dzieci.

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors