Warto przeczytać i włączyć się do gry

Włącz się do gry – Sheryl Sandberg, to obowiązkowa pozycja dla tych z Was, które potrzebują energetycznego kopa, dla tych z Was, które mają aspiracje sięgać wyżej i osiągnąć coś naprawdę dużego. Zwłaszcza jeśli jesteś na rozstaju dróg, zastanawiasz się którą drogę wybrać, jesteś na początku swojej kariery, przeczytaj. Ta książka naprawdę wnosi wiele do życia. Nawet jeśli nie wszystko można porównać z polskimi realiami, to można wyciągnąć sens z podanych przykładów.

Być może nie porwie Cię do działania, ale z pewnością zmieni postrzeganie wielu zawodowych spraw, tak często pomijanych w naszym, kobiecym świecie.

„Co byś zrobiła, gdybyś się nie bała?”. To pytanie zadane przez Sheryl Sandberg sprawiło, że odłożyłam książkę i zaczęłam się nad tym zastanawiać. Proste, niby banalne pytanie – ale czy odpowiedź jest równie łatwa? Co byś zrobiła, gdybyś nie bała się tego, co powiedzą inni? Co byś zrobiła, gdybyś nie bała się zaryzykować? Co byś zrobiła, gdybyś nie bała się spełnić swoje marzenia?

Zostawiam Was z tymi pytaniami w tym wyjątkowym dla nas dniu i życzę Wam oraz sobie mądrości, odwagi, spełnienia i radości w każdym dniu. Wszystkiego najpiękniejszego kobietki!

IMG_8786

IMG_8793

Komentarze

  1. Zawsze polecasz pozycje warą uwagi, każda przeczytana była strzałem w 10 więc i tą biorę pod lupę. buzinki!

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors