Weekend

Mamy to szczęście, że mieszkamy blisko naszych pięknych gór więc gdy tylko mamy trochę wolnego pakujemy torby i wyruszamy w te okolice. Za każdym razem staram się trafić w nowe ciekawe miejsce, a tych jest całkiem sporo. Obowiązkowo zaliczamy długi, mroźny spacer, a później szukamy góralskich karczm by wypić gorącą herbatę z malinami i spróbować żurku w chlebie. Nasze ostatnie odkrycie raczej przemilczę, mimo, że nie jestem zbyt wymagającą osobą jeśli chodzi o jedzenie to w tym przypadku naprawdę było bardzo kiepsko.

Paradoksalnie narciarki z nas średnie mimo górskiego sąsiedztwa więc w tym roku obiecałam sobie, że już na pewno wybieramy się na stok i doskonalimy naszą jazdę, także trzymajcie kciuki, by na ferie nie zabrakło nam śniegu.

szaliki – Zara

płaszczyk Olivia – Zara

płaszczyk mama – Pull&Bear

buty Olivia – Zara

buty mama – Timberland

IMG_5454 IMG_5453 IMG_5461 IMG_5457IMG_5446IMG_5445IMG_5442IMG_5483IMG_5459

Komentarze

  1. Bajeczny klimat zdjęć. Ja również bardzo lubię odwiedzać góry, co prawda nam bliżej w inne rejony, ale są one równie piękne.

  2. Na Wasze zdjęcia można patrzeć godzinami! Ostatnio też przekonałam się do butów Timberland, kupiłam parę dla mojego Karolka i muszę powiedzieć, że są świetne. Idealnie dopasowują się do stopy i są baardzo ciepłe.

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors