WEŹ UDZIAŁ W NASZEJ METAMORFOZIE

Moi drodzy czytelnicy!

Dziś chciałabym zaprosić Was do niesamowitego konkursu, w którym do wygrania jest fantastyczna nagroda, a mianowicie metamorfoza z najlepszymi specjalistami. Klinika Skin Laser Lubelscy zadba o Wasze piękno, sprawi, że pozbędziecie się kompleksów, delikatnie cofnie upływający czas, abyście znowu poczuli się świeżo, pięknie i młodo.

Trenerzy Body Mind Experts za sprawą treningów personalnych oraz odpowiednio dobranej diety popracują nad Waszą sylwetką, postawą oraz lepszym samopoczuciem. Ja natomiast zadbam o to, abyście potrafiły skompletować garderobę i czuły się dobrze w tym co macie na sobie.

To jak działamy?

 

Trzech specjalistów!

Jeden konkurs!

Jeden zwycięzca!

 

 

Łączymy siły i wspólnie, podejmujemy wyzwanie, którego efektem będzie metamorfoza jednej/go z Was! Będziesz w rękach trzech najlepszych specjalistów z swojej dziedziny. A wśród nich:

 

Lekarze Skin Laser Lubelscy – najnowsze technologie, zabiegi uwielbiane przez gwiazdy, ponad 20 letnie doświadczenie, skuteczność przeprowadzanych zabiegów.

Pomożemy Ci, pozbyć się kompleksów i poczuć się pewniej!

Trenerzy personalni Body Mind Experts – aktywność fizyczna jest sposobem nie tylko na lepszą sylwetkę, ale i na lepsze samopoczucie. Połączenie treningów personalnych z racjonalnym żywieniem jest kluczem do osiągnięcia zamierzonego celu. Odpowiednia dawka motywacji oraz widoczne efekty treningów pomogą Ci w wytrwaniu w swoich postanowieniach.

Edyta Filipiak – autorka lifestylowego bloga olivkablog.pl, nietuzinkowe stylizacje, cenne porady urodowe oraz informacje o zakątkach, które warto odwiedzić a wszystko to stanowi kwintesencję życiowej pasji oraz chęci do dzielenia się nią z poszukiwaczkami inspiracji.

 

Co oferujemy?

Metamorfozę obejmującą:
  • 2-3 miesiące treningów personalnych z trenerami Body Mind Experts
  • indywidualnie ułożoną dietę
  • zabieg z zakresu medycyny estetycznej przeprowadzony przez lekarzy Kliniki Medycyny Estetycznej Skin Laser lubelscy
  • porady Edyty z bloga olivkablog.pl

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Należy wysłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres metamorfoza@skin-laser.pl.
  2. Ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybierzemy do 5 kandydatek/ów którzy przejdą do II etapu.
  3. W II etapie przeprowadzimy rozmowy ze zwyciężczyniami/zwycięzcami I etapu.
  4. Na podstawie przeprowadzonych rozmów zostanie wybrana/y 1 zwyciężczyni/zwycięzca która/który przejdzie z nami metamorfozę ☺

 

Formularz oraz regulamin do pobrania TU

 

Czekamy na Twoje zgłoszenie ☺

 

 

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages