Where the streets have no name

Witajcie po pięknym, gorącym weekendzie? Jak Wam minął?

My sobotę spędziłyśmy daleko za miastem, rozkoszując się tym co najpiękniejsze, czyli chwilami, świeżym powietrzem, niezapomniane widoki. Były długie spacer, zabawy w berka, kajaki, rowerki wodne, nawet łódka. Kąpiele w ” czystym” jeziorku jakoś odpuściłyśmy. A ja sobie tak wspominałam czasy mojego dzieciństwa, kiedy alternatywy na kąpiele w jeziorze nie było, miałaś wybór albo wskakujesz w upalne dni, do jeziora, stawu, albo możesz wracać do domu. Basenu w promieniu kilku kilometrów próżno było szukać, zresztą wtedy nawet się o tym nie myślało. Wystarczyło słońce, woda, trochę piasku i można było się bawić cały dzień.

Spódniczki i bluzki – Mum & Daughter

IMG_5115

IMG_5083

IMG_5155

IMG_5105

IMG_5124

IMG_5177

IMG_5109

Komentarze

  1. Poproszę wpis/filmik na temat układania włosów, ćwiczeń, diety, bardzo zależy mi i nie tylko mi 🙂 Uwielbiam Was dziewczyny.

  2. Świetny pomysł na połączenie tych wszystkich rzeczy w jedną stylizację! Żałuję w sumie, że nie ma takiej bo moja Amelka woli, jednolite ubranie niż bluzkę połączoną ze spódniczką. W sumie przypomina mi mnie kiedyś, gdy nie potrafiłam przekonać się do spodni wąskich w nogawkach, tylko zawsze szerokie! Ale teraz nie mogę się z nimi rozstać i od teraz tylko skiny! 🙂 Poza tym ładnie połączyłyście te kolory – takie neutralne, dziewczęce i stonowane. Cudo! Pozdrawiam i bawcie się modą dalej, bo robicie to świetnie 😀

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors