Wspólna pasja czyli trening z dzieckiem :)

Nie da się ukryć, że zapanowała moda na wszystko związane ze słowem „fit”. Produkty spożywcze fit, kluby fit-ness, ubrania dla ludzi fit. Słowem – prawdziwe fit-szaleństwo! Praktykowana z pasją i zdrowym rozsądkiem przyniesie nam ogrom korzyści, efektem ubocznym będzie płaski brzuch, smukłe uda, jędrna pupa, masa energii i dobre samopoczucie każdego dnia.
A gdyby tak tą „modę” połączyć ze świetnym i aktywnym spędzaniem czasu z dzieckiem? Pomysł idealny, polecam każdemu. Ważne by wybrać taką aktywność, która przyjemność sprawi również, a może przede wszystkim dziecku, dostajemy więc w pakiecie kolejną korzyć, zarażamy już od małego zdrowymi nawykami.

Jakie sporty będą odpowiednie dla Ciebie i Twojego dziecka?

Chyba jednej, właściwej odpowiedzi na to pytanie nie ma. Często już dwu, trzy letnie dzieci są na tyle mobile, że mogą nam towarzyszyć w takich zajęciach.

  • Bieganie wielka przyjemność, gdy dziecko lubi jeździć w wózku i jeśli dysponujesz odpowiednim jego modelem tzw. „Jogger”. Największa frajda zaczyna się jednak później gdy dziecko jest już starsze i może być prawdziwym, biegowym partnerem. Od niedawna właśnie bieganie stało się naszym hobby, pierwsze km mamy zaliczone, akolejne przed nami.
  • Jazda na rolkach – jeśli bieganie nie jest dla Was, można spróbować jazdy na czterech kółkach, ważne, by zadbać o bezpieczne miejsce, w którym będziecie doskonalić swoją jazdę.
  • Pływanie – sport, który może towarzyszyć Wam już w pierwszych miesiącach życia
  • Squash – nasza nowa miłość, po godzinnej grze padniecie z nóg, sport dla bardzo aktywnych
  • Wrotki – pewnie większość z Was widziała nasze filmiki, uwielbiamy wrotki i cieszymy się, że otwiera się nam nowa wrotkarnia w regionie!
  • Rower – kolejna miłość, wiosną i latem staje się naszym codziennym środkiem transportu, oszczędzamy paliwo, a przy okazji dbamy o kondycję.

A Wy lubicie spędzać aktywnie czas z Waszymi pociechami, jakie sporty są Waszą pasją ?? Czekamy na Wasze propozycje, być może zarazicie nam czymś jeszcze 🙂

Bluzy – Sleeplessinwarsaw

IMG_0878

IMG_0889

IMG_0891

IMG_0897

Komentarze

  1. Rewelacja dziewczyny, zazdroszę Wam tej więzi i wspólnych zainteresowań, naprawdę fajnie 🙂 tylko brać przykład z Was 🙂

  2. Oj tak, bardzo miło się na Was patrzy! Ja z Maksiem też mam mini drużynę, ale my uwielbiamy spływy kajakowe, zwłascza na Pilicy. Myślę, że i Wam by się spodobało 🙂

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors