Zabieg Clear Lift – frakcyjny, nieablacyjny laser Q-Switched

Cześć dziewczyny!

Dziś opowiem Wam trochę o zabiegu Clear Lift, który miałam wykonany już jakiś czas temu, dlatego teraz mogę Wam już opowiedzieć o jego zaletach i faktycznym działaniu. Za każdym razem przy tego typu wpisach z serii medycyna estetyczna podkreślam jak ważne jest wybranie kliniki i lekarza odpowiedzialnego, który wykonana zabieg z największą starannością, bezpieczeństwem, tak jak klinika Skin Laser Lubelscy. 

Clera Lif to zabieg, który wspaniale poprawia kondycję skóry, daje efekt natychmiastowego napięcia, wygładza drobne zmarszczki, rozświetla skórę. Ogromną zaletą jest brak okresu rekonwalescencji, po zejściu z fotela możecie zaraz wracać do pracy! Zabieg nie jest bolesny, a wręcz przyjemny.

Laseroterapia frakcyjna jest jednym z najskuteczniejszych metod leczenia tradycyjnych objawów starzenia skóry: wiotczenia, pojawiania się zmarszczek, utraty jędrności i zniekształcania owalu twarzy. Zabieg Clear Lift wykorzystujący możliwości lasera Q-Switch jest jednym ze skuteczniejszych zabiegów frakcyjnego, a co ważniejsze nieablacyjnego leczenia tych przypadłości – słowem laserowego odmłądzania.
Wyjątkową cechą zabiegu Clear Lift jest frakcyjna technika działania, która nie powoduje ablacji skóry, czyli przerwania ciągłości naskórka, to sprawia, że zabieg jest bezbolesny i możesz wracać do swoich obowiązków.

Wskazania

 • skutecznej korekcji zmarszczek,
 • wymodelowaniu owalu twarzy,
 • wyeliminowaniu objawów fotostarzenia,
 • przywróceniu elastyczności skóry i jej jędrności,
 • usunięciu przebarwień,
 • laserowym odmłodzeniu twarzy
 • rozszerzone pory

 

Zabieg nie wymaga znieczulenia, trwa od kilkunastu minut do pół godziny, w zależności od tego, na jakiej partii ciała operuje laser i jak zaawansowane jest leczone schorzenie. Clear Lift spektakularne efekty osiąga dzięki wykorzystaniu techniki frakcjonowania, czyli mikrouszkodzeń w strukturze skóry. Laser nie uszkadza jednak skóry na rozleglej powierzchni, a jedynie przenikając przez naskórek, bez jego uszkadzania, wprowadza termiczne zmiany w kolumnowych odcinkach skóry. W efekcie procesy regeneracyjne skóry mogą przebiegać bardzo szybko, jako że tkanka regenerująca napływa z bardzo bliskiej odległości z okalających „kolumnę” zdrowych komórek, żaś zabieg nie pozostawia widocznych ran.

 

Efekty

Pierwsze efekty zabiegów laserowego odmładzania widać kilkanaście dni po zabiegu, zaś pełna poprawa wyglądu skóry jest widoczna po 2-3 miesiącach.
likwiduje przebarwienia
-spłyca zmarszczki
-poprawia jakość, napięcie i kondycję skóry
-bezbolesny, nie wymaga znieczulenia
-nie wymaga okresu rekonwalescencji
– zwęża pory
– rozświetla skórę
-bezpieczny dla wszystkich fototypów skóry i obszarów zabiegowych
-możliwy do wykonania o każdej porze roku
Serię zabiegów wykonałam w Klinice Skin Laser Lubelscy Bielsko Biała 

Komentarze

 1. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad laserem dla siebie, bo mam kilka rzeczy, które chciałabym poprawić a Twój wpis przekonuje mnie do tego że naprawdę warto! Kawał dobrej roboty i dziękuje za motywujący wpis.

 2. Witaj:)
  Widziałam iż wykonywany miałaś również zabieg linerase
  Jak oceniasz te dwa zabiegi w stosunku do siebie? tzn clear i linerase
  Który daje lepszy efekt pod kątem ujędrnienia i wygładzenia zmarszczek? i po ilu i jakim czasie widziałaś jakiś efekt?
  Ja miałam oba ale niestety jeden zabieg linerase oprócz kilku dniowego obrżeku nie dał żadnych efektów ujędrnienia i wygładzenia drobnych zmarszczekL(
  Clear Lift miałam tylko na czoło…hm widzę może delikatny efekt napięcia skóry:)

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages