Zabieg PROFHILO w SKIN LASER LUBELSCY

Każda z nas marzy, aby zachować swój młody wygląd na dłużej. Niestety – sama pielęgnacja kosmetykami nie daje satysfakcjonujących efektów. Na szczęście z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna, która cieszy się w Polsce coraz większą popularnością.

 

Nigdy nie jest się za młodym na dbanie o cerę. Bez względu na to czy masz 21 czy 51 lat, zadbaj o nią tak jak tego potrzebuje. Moja rady na dobry początek, skonsultuj się z dermatologiem, który fachowo oceni stan Twojej skóry i na bieżąco będzie monitorował jej potrzeby. Ja tak właśnie zrobiłam udając się na wizytę do Skin Laser Lubelscy (dawniej Skin Laser Studio).

W medycynie estetycznej nie wiek jest wskazaniem, a problem, potrzeby oraz pielęgnacja. Warto działać wcześnie na zasadzie profilaktyki, ważny jest więc dobór odpowiedniej pielęgnacji, aby zabiegi inwazyjne maksymalnie oddalić w czasie.

Tak jak pisałam wcześniej, na swoją konsultację wybrałam się do Pani dr Krystyny Lubelskiej (specjalista dermatolog) w Klinice Medycyny Estetycznej SkinLaserStudio. Pani doktor wiedzę i umiejętności w zakresie medycyny estetycznej zdobywała w Klinikach USA, Francji, Austrii i Niemiec. Na bieżąco stara się wprowadzać najnowsze technologie laserowe i inne nowatorskie metody leczenia i odmładzania skóry, aby sprostać oczekiwaniom pacjentów. Dodam również, że Pani doktor jest niezwykle sympatyczną i serdeczną osobą do której chce się wracać. Wiedziałam, że jestem w dobrych i bezpiecznych rękach. Oceniając stan mojej skóry oraz pytając o moje potrzeby Pani doktor zaproponowała mi zabieg Profhilo, który jest nową skuteczną metodą odmładzania. Zabieg ten został nagrodzona w 2015 r. przez Francuski AMEC za innowacyjność, absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej.

SKIN LASER LUBELSCY (dawniej Skin Laser Studio)

IMG_2208-Edit

IMG_2202-Edit

PROFHILO® to najnowszy zabieg przeciwdziałający wiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. PROFHILO® ma niespotykane do tej pory maksymalnie skumulowane zalety wyselekcjonowanego naturalnego HA o stężeniu aż 64mg w jednej dawce, a dzięki nowej generacji sieciowaniu – stabilizacji termicznej nie ma wad chemicznie sieciowanego kwasu HA. PROFHILO ® to molekuła młodości, przebudowująca i przywracająca utracone parametry skóry, odmładzając uruchamia produkcję elastyny i kolagenu typu I,II,IV,VII. Wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki, wysmukla rysy twarzy, nadaje biorewolumetryczny efekt. Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia młodości działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy, wygładza zmarszczki, liftinguje skórę, natychmiast nadaje utracony efekt sprężystości. Starzenie twarzy najczęściej obserwowane jest w jej dolnej i środkowej części. Policzki oraz linia żuchwy tracą wyraźny kontur, a profil się rozmywa. Nadmierna wiotkość skóry sprzyja powstawaniu „chomiczków” tzw. efektów grawitacyjnych. Dzieje się tak, z powodu atrofii skóry. Skórze brakuje sprężystości.

Po zebraniu wywiadu medycznego, wypełnieniu karty pacjenta, wszystkich dokumentów, Pani doktor opowiedziała jak będzie wyglądał zabieg, o jego możliwościach i efektach. Mogliśmy przystąpić do działania 🙂

IMG_2200-Edit

IMG_2213-Edit

Przebieg zabiegu

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, dlatego nie wymaga znieczulenia. Na początku na każdej połowie twarzy zostaje wyznaczonych punktów, w które zostanie podany Profhilo. To pięć specjalnie opracowanych Bio Estetycznych Punktów iniekcji na twarzy, które pozwalają na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia. Zostały wybrane przez badaczy IBSA w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji.

 

IMG_2126-Edit

IMG_2123-Edit

IMG_2120-Edit

IMG_2110-Edit

IMG_2116-Edit

 

IMG_2169-Edit

IMG_2149-Edit

Dlaczego warto wybrać zabieg Profhilo

Profhilo® w chwili obecnej JEST JEDYNYM NA ŚWIECIE preparatem do BIOREMODELINGU /PRZEBUDOWY / PRZYWRÓCENIA UTRACONYCH W PROCESIE STARZENIA PARAMETRÓW SKÓRY.
Profhilo® jest czymś nowym i nie można porównywać go z żadnym ze znanych do tej pory preparatów.
Aby zrozumieć zagadnienie należy rozróżnić czym jest w istocie BIOREMODELING TKANEK z neutralizacją ZWIOTCZENIA SKÓRY i PRZYWRACANIEM KONTURÓW TWARZY który zapewnia Profhilo®, a czym jest BIOSTYMULACJA znana do tej pory jako możliwość kondycjonowania skóry.
Do biostymulacji skóry próbuje się stosować wiele różnych preparatów tj. hydroksyapatyt wapnia, kwas polimlekowy i inne., „Obiecują” one poprawę nawilżenia skóry. Jednakże tylko preparat PROFHILO® :
jest jedynym wysoce specjalistycznym preparatem dermatologicznym stworzonym do przebudowy i przywrócenia utraconych przed laty parametrów skóry, które skutkowały jej zwiotczeniem i deformacją rysów twarzy w strefie policzkowej/podpoliczkowej/linii żuchwy „chomiczków”.
Jest na bazie głównego komponenta skóry. Profhilo® wykazuje nowy poziom integracji tkankowej i biozgodności.
Tylko Profhilo® nie zawiera żadnych chemicznych czynników sieciujących BDDE, ani emulgatorów i zagęstników karboksymetylocelulozy.

Ile zabiegów trzeba wykonać ?

W celu kompleksowego odmłodzenia skóry najczęściej wystarczają 2 zabiegi, w odstępie 30 dni.
W niektórych przypadkach przy bardzo złym stanie skóry zalecane jest wykonanie dodatkowo jednego zabiegu po dwóch miesiącach od ostatniego zabiegu.

Efekty stosowania Profhilo

 • wielopłaszczyznowy efekt odmładzający
 • potwierdzone procesy naprawcze w skórze
 • efekt biorewolumetryczny (przywrócenie owalu twarzy)
 • uregulowanie mikrowypukłości powierzchni skóry (efekt wygładzenia)
 • efekt przeciwzmarszczkowy
 • efekt wypełniający
 • wzrost jędrności policzków
 • poprawa głębokiego nawilżenia skóry

 

IMG_2184-Edit

IMG_2179-Edit

IMG_2191-Edit

Zabieg Profhilo – SKIN LASER LUBELSCY (dawniej Skin Laser Studio)

Komentarze

 1. Dzień dobry czy jest Pani zadowolona z zabiegu profhilo ? Kiedy widziała Pani pierwsze efekty czy preparat nie zmienia rysow twarzy ?

    1. Mam 30 lat .zastanawiam się nad tym zabiegiem. Jeżeli tylko raz bo zrobię czy później jak już nie będę robić to czy skóra mi zwiotczeje?

 2. Chciałabym zapytać, jakie realne zmiany u siebie zauważyłaś po profhilo?
  pisząc, że zabieg jest delikatny, czy warto w niego zainwestować 1000 zł, czy efekt który otrzymujemy, jest satysfakcjonujący?

  1. To zależy jaki jest stan Twojej skóry i czego oczekujesz. Ja zabieg wykonywałam kilka lat temu i w tamtym momencie był dla mnie świetnym rozwiązaniem bo efekt jest delikatny, poprawa skóry, jędrności, ale delikatna. Teraz np. zabiegiem który słuzy mi najlepiej jest Fotona 6d. Myślę, że warto u lekaraza sprawdzić stan skóry i, aby on podsunął rozwiazania 🙂

   1. Cześć Edyta ciekawi mnie jakmwyglada skóra po roku od zabiegu ? Czy ten zabieg rozciąga jakoś skórę jak wypełniacze ? Pozdrawiam

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors