Zima w górach smakuje najlepiej

Prawie każdy z nas miał swoją zimową górkę, swoje miejsce zimowych zabaw, do którego chętnie wraca wspomnieniami. I ja miałam taką górkę, a nawet dwie, jedna znajdowała się praktycznie za rogiem bloku, do drugiej trzeba było przejść spory kawałek. W dzieciństwie, po pierwszych opadach śniegu, za którymi dosłownie co wieczór wyczekiwało się przy oknie, po głośnym: „Hura! Jest!” Górki zamieniały się w okoliczny plac zabaw dla wszystkich dzieci z sąsiedztwa. Wtedy zimy w mieście bywały chłodniejsze, a i śniegu było zdecydowanie więcej. 

Uwielbiałam zimę w dzieciństwie, dziś niestety żyjąc w mieście jest trudniej, bo teraz z zimą w mieście się walczy zamiast ją kochać… Dlatego teraz, gdy tylko pojawia się okazja, uciekamy z miasta w góry, tu zima otula śnieżnym puchem wszystko co spotka na swojej drodze, zwisające kryształy, w których przegląda się słońce mienią się milionem barw, wiatr tańczy wokół domu. Uwielbiam tu spędzać nasze mroźne weekendy, odpoczywam wtedy na całego.

 

O poranku jemy pyszne śniadanie i ruszamy na stok. Pokochałam narty od pierwszych szusów i choć nie jestem w tym wcale dobra, to kocham ten sport całym sercem, atmosferę, która panuje wśród narciarzy oraz to jak dobrze się czuje po dniu spędzonym na ruchu i świeżym powietrzu. Po takim dniu marzę tylko o jednym, o odpoczynku ze znajomymi w drewnianym domku i wypiciu pysznego grzańca na rozgrzanie. Powiedzcie, że brzmi jak plan doskonały?!

 

Kurtka – Renee | Sweter – Review | Spodnie – Massimo Dutti

Przepis na najlepszego Grzańca!

 

DO PRZYGOTOWANIA GRZAŃCA POTRZEBUJEMY:

– 80 ml Żołądkowej Gorzkiej Tradycyjnej

-160 ml soku jabłkowego

-cynamon i goździki

-ewentualnie pomarańczę

 

Żeby przyrządzić tego pysznego Grzańca, do rondelka należy wlać 80 ml Żołądkowej  Gorzkiej Tradycyjnej oraz sok i dodać przyprawy do smaku. Wszystkie składniki mieszamy i podgrzewamy nie doprowadzając do wrzenia.

 

Kurtka – Renee

KONKURS: 

Pokaż jak grzejesz się zimą! 

 

  1. Wstaw zdjęcie w zimowej stylizacji lub pokaż swój patent na ogrzewanie się! Może pochwalisz się  modną tej zimy stylówką lub pokażesz Grzaniec na Żołądkowej w zimowej scenerii? ☺ 
  2. Na zdjęciu umieść literkę G w dowolnej formie (możesz ją napisać, wyciąć, wykleić, ułożyć z różnych przedmiotów)
  3. Zdjęcie oznacz hasztagami: #grzancagrzejemy, #modanagrzanie, #G, #konkurs

Do wygrania atrakcyjne nagrody! 3 x pobyt w luksusowym hotelu No Name SPA **** dla 2 osób z całodniowym wyżywieniem i masażem, a także zestawy ŻG!

Konkurs trwa do 28 lutego 2019.

Regulamin na regulaminy.pl

Sweter- Review | Spodnie – Massimo Dutti | Buty – Ryłko

 

Wpis powstał we współpracy ze Stock Polska.

 

Komentarze

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages