20:20 | 1 lutego 2019
Lifestyle

Prawie każdy z nas miał swoją zimową górkę, swoje miejsce zimowych zabaw, do którego chętnie wraca wspomnieniami. I ja miałam taką górkę, a nawet dwie, jedna znajdowała się praktycznie za rogiem bloku, do drugiej trzeba było przejść spory kawałek. W dzieciństwie, po pierwszych opadach śniegu, za którymi dosłownie co wieczór wyczekiwało się przy oknie, po głośnym: „Hura! Jest!” Górki zamieniały się w okoliczny plac zabaw dla wszystkich dzieci z sąsiedztwa. Wtedy zimy w mieście bywały chłodniejsze, a i śniegu było zdecydowanie więcej. 

Uwielbiałam zimę w dzieciństwie, dziś niestety żyjąc w mieście jest trudniej, bo teraz z zimą w mieście się walczy zamiast ją kochać… Dlatego teraz, gdy tylko pojawia się okazja, uciekamy z miasta w góry, tu zima otula śnieżnym puchem wszystko co spotka na swojej drodze, zwisające kryształy, w których przegląda się słońce mienią się milionem barw, wiatr tańczy wokół domu. Uwielbiam tu spędzać nasze mroźne weekendy, odpoczywam wtedy na całego.

 

O poranku jemy pyszne śniadanie i ruszamy na stok. Pokochałam narty od pierwszych szusów i choć nie jestem w tym wcale dobra, to kocham ten sport całym sercem, atmosferę, która panuje wśród narciarzy oraz to jak dobrze się czuje po dniu spędzonym na ruchu i świeżym powietrzu. Po takim dniu marzę tylko o jednym, o odpoczynku ze znajomymi w drewnianym domku i wypiciu pysznego grzańca na rozgrzanie. Powiedzcie, że brzmi jak plan doskonały?!

 

Kurtka – Renee | Sweter – Review | Spodnie – Massimo Dutti

Przepis na najlepszego Grzańca!

 

DO PRZYGOTOWANIA GRZAŃCA POTRZEBUJEMY:

– 80 ml Żołądkowej Gorzkiej Tradycyjnej

-160 ml soku jabłkowego

-cynamon i goździki

-ewentualnie pomarańczę

 

Żeby przyrządzić tego pysznego Grzańca, do rondelka należy wlać 80 ml Żołądkowej  Gorzkiej Tradycyjnej oraz sok i dodać przyprawy do smaku. Wszystkie składniki mieszamy i podgrzewamy nie doprowadzając do wrzenia.

 

Kurtka – Renee

KONKURS: 

Pokaż jak grzejesz się zimą! 

 

  1. Wstaw zdjęcie w zimowej stylizacji lub pokaż swój patent na ogrzewanie się! Może pochwalisz się  modną tej zimy stylówką lub pokażesz Grzaniec na Żołądkowej w zimowej scenerii? ☺ 
  2. Na zdjęciu umieść literkę G w dowolnej formie (możesz ją napisać, wyciąć, wykleić, ułożyć z różnych przedmiotów)
  3. Zdjęcie oznacz hasztagami: #grzancagrzejemy, #modanagrzanie, #G, #konkurs

Do wygrania atrakcyjne nagrody! 3 x pobyt w luksusowym hotelu No Name SPA **** dla 2 osób z całodniowym wyżywieniem i masażem, a także zestawy ŻG!

Konkurs trwa do 28 lutego 2019.

Regulamin na regulaminy.pl

Sweter- Review | Spodnie – Massimo Dutti | Buty – Ryłko

 

Wpis powstał we współpracy ze Stock Polska.

 

0 komentarzy

Ten wpis jest przeznaczony dla osób pełnoletnich

Czy masz więcej niż 18 lat?

TAK NIE

Mogą Ci się jeszcze spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *