Zostań Foto Fashionistką z Olympus PEN

W październiku swoją premierę miał nowy model aparatu Olympus PEN E-PL 8, ja jestem szczęśliwą posiadaczką niższego modelu i przyznam Wam szczerze, że ten nowy chodzi mi bardzo po głowie, a z racji nadchodzących świąt oraz moich urodzin chyba do mnie przywędruje 😛

Olympus PEN E-PL8 wyróżnia się nie tylko wzornictwem, które zostało utrzymane w charakterystycznym designu, nawiązującym do klasycznych analogowych konstrukcji, jednak jego wnętrze to już sama nowoczesność. Połączenie znakomitej jakości zdjęć wzornictwa oraz funkcjonalności sprawia, że staje się doskonałym kompaktem.

Jeśli zajmujecie się prowadzeniem bloga, podróżujecie, aktywnie spędzacie czas i lubicie uwieczniać to na zdjęciach gwarantuję, że go pokochacie! Posiada tryby ułatwiające fotografowania (inteligentny tryb Auto, tryb Live Guide, który ułatwia wybór najważniejszych parametrów zdjęcia), funkcję wykrywania twarzy i dotykowy, odchylany o 180-stopni ekran, który gdy znajdzie się w maksymalnie odchylonej pozycji automatycznie przełączy nas do trybu autoportretu.

 

3

Moduł WI-FI który umożliwia zdalne starowanie aparatu

(sama możesz robić sobie zdjęcia!)

Otrzymujemy także cały zestaw filtrów artystycznych, których działanie można podejrzeć na żywo, na ekranie monitora. Posiada także tryb filmów poklatkowych (time-lapse) oraz funkcję Live Composite, która znacznie ułatwia fotografowanie z długimi czasami naświetlania. Zaawansowanych użytkowników ucieszy pełna manualna kontrola nad ustawieniami ekspozycji i szybki autofokus. Jest również tryb filmowy Full HD, który pozwoli na edytowanie materiałów i nakładanie na nie efektów bezpośrednio w aparacie. Świetną opcją jest również moduł WI-FI który umożliwia zdalne starowanie aparatu oraz przesyłanie zdjęć na inne urządzenia.

 

olympus pen e-pl8, olive blog olympus, olympus pen

A teraz coś co lubimy najbardziej!!!

Dołącz do klubu PEN Fashion!

Rób doskonałe zdjęcia i wyglądaj stylowo z aparatem OLYMPUS PEN, najchętniej wybieranym przez blogerki. Tylko teraz kupując nowy model PEN E-PL8dostaniesz w prezencie wyjątkowy zestaw akcesoriów Fashion, wybranych specjalnie dla ciebie: zamszowy futerał z paskiem oraz dwa dodatkowe paski: skórzany i z kwiatowym printem.!!! Wszystko co musisz zrobić, aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty, to użyć kodu promocyjnego OlivkaEPL8 podczas zakupu aparatu w sklepie OLYMPUS Shop. Kod dostępny jest tylko na oficjalnej stronie!

APARAT OLYMPUS PEN E-PL8 – OLYMPUS POLSKA

Szczegóły promocji znajdziecie TU

pus pen e-pl8, olive blog olympus, olympus pen

pus pen e-pl8, olive blog olympus, olympus pen

 

Komentarze

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors