13:34 | 25 listopada 2015
Lifestyle

Lubicie klimat mroźnych, zimowych wieczorów, gdy za oknem pada deszcz, a Ty siedzisz w ciepłym domku, ubrana w wełniany sweter, grube skarpety, w oddali tli się ogień…BAJECZNIE… Aby było jeszcze bardziej idealnie pochłaniasz kolejną dobra książkę, popijając herbatę, kakao lub lampkę wina.

Uwielbiam książki, które pobudzają wyobraźnię, motywują do działania, pozytywnie nastawiają, ale nie takie, które są poradnikami w stylu jak żyć, zrób to i to, a będzie super. Książka Reginy Brett pt. „Bóg nigdy nie mruga” to zbiór felietonów, lekcji,  które czytając sprawiają, że w głowie pojawiają się przemyślenia. Jeżeli akurat jesteście na takim etapie życia, w którym nie wiesz co dalej, czujesz niemoc, bezsens, być może ta pozycja przyjdzie Wam z pomocą. Jest lekka, przyjemna, wciągająca i niezwykle wartościowa.

Przy okazji zbliża się świąteczny okres, Nowy Rok, czyli czas postanowień, nowych wyzwań, pomysłów więc książka ta może być dobrym pomysłem na prezent dla mamy, taty, przyjaciółki, siostry, brata. Dołóżcie do paczki ciepłe skarpety, takie jak moje z islandzkiej wełny od Blue Iceberg i zostawcie pod choinką. Prezent marzenie <3

„Nie myśl o tym, jak długą drogę masz przed sobą. Nie mierz odległości między startem a metą. Takie rachuby powstrzymają cię przed zrobieniem następnego małego kroczku. Jeśli chcesz zrzucić 20 kilogramów, zamawiasz sałatkę zamiast frytek. Jeśli chcesz być lepszym przyjacielem, odbierasz telefon, zamiast go wyciszać. Jeśli chcesz napisać powieść, siadasz i zaczynasz od jednego akapitu. Boimy się poważnych zmian, ale zazwyczaj mamy dość odwagi, żeby zrobić następny, właściwy krok. Jeden nie-wielki krok, a potem kolejny. To wystarczy, żeby wychować dziecko, zdobyć dyplom, napisać książkę, spełnić swoje najśmielsze marzenia. Jaki powinien być Twój następny, właściwy krok? Nieważne, o co chodzi – po prostu zrób to.”

Skarpety – Blue Iceberg 

Sweterek – Boholife 

IMG_3489

IMG_3490

IMG_3512

IMG_3487IMG_3506

IMG_3496

12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *