Akcja charytatywna z TK Maxx

To już trzecia edycja charytatywnej akcji TK Maxx #dzienswiatecznychskarpet

TK Maxx kolejny raz wspiera podopiecznych programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI prowadzonego przez Stowarzyszenie WIOSNA.

To program, który od wielu lat pomaga dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, bądź rodzinnej. Dzięki programowi i naszemu wsparciu dzieciaki uczą się pewności siebie, osiągają lepsze wyniki w nauce, stają się otwarte i szczęśliwe. Dziś rusza 3 edycja charytatywnej akcji DZIEŃ ŚWIĄTECZNYCH SKARPET. Do sklepów trafiła już kolekcja kolekcja skarpet ze świątecznymi wzorami w wersjach dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Możesz pomóc…!

Skarpetki są dostępne w różnych wzorach i wersjach kolorystycznych, także każdy z Was na pewno znajdzie idealna parę dla siebie lub na prezent dla kogoś bliskiego. Skarpetki dziecięce kosztują 19.99zł, a te dla dorosłych 27,99 zł za trójpak. Dochód ze sprzedaży trafi do dzieciaków z Akademii Przyszłości. Dodatkowo, każdy kto do 6 grudnia opublikuje zdjęcie w charytatywnych skarpetach na swoim Instagramie lub pod specjalnym postem na Facebooku TU TK Maxx wraz z #dzienswiatecznychskarpet oraz oznaczeniem @TK Maxx i @AkademiaPrzyszłości sprawi, że TK Maxx przekaże jeszcze 5 zł za każdy taki post na rzecz Akademii!

Pamiętajcie, że akcja rozpoczyna się 23 listopada i trwa do 6 grudnia! Zachęcam Was do wzięcia udziału w akcji, dla nas to niewiele, a dla tych dzieci to ogromna, niezastąpiona pomoc <3

Możesz pomóc…!

Skarpetki są dostępne w różnych wzorach i wersjach kolorystycznych, także każdy z Was na pewno znajdzie idealna parę dla siebie lub na prezent dla kogoś bliskiego. Skarpetki kosztują 19.99zł, a dochód ze sprzedaży trafi do dzieciaków z Akademii Przyszłości. Dodatkowo, każdy kto do 6 grudnia opublikuje zdjęcie w charytatywnych skarpetach na swoim Instagramie lub pod specjalnym postem na Facebooku TK Maxx wraz z #dzienswiatecznychskarpet oraz oznaczeniem @TK Maxx i @AkademiaPrzyszłości sprawi, że TK Maxx przekaże jeszcze 5 zł za każdy taki post na rzecz Akademii!

Pamiętajcie, że akcja rozpoczyna się 23 listopada i trwa do 6 grudnia! Zachęcam Was do wzięcia udziału w akcji, dla nas to niewiele, a dla tych dzieci to ogromna, niezastąpiona pomoc <3

 

 

Komentarze

  1. Super że takie akcje są organizowane 🙂 Skarpetki bardzo fajne , jak będę na zakupach to wejdę na pewno do TK 🙂 Też w oko wpadł mi sweterek 🙂 Powoli już czuć świąteczną atmosferę.

  2. Bardzo szanuję takie akcje 🙂 Z tego co pamiętam to oni już chyba w zeszłym roku organizowali taką samą akcję ? Coś mi się kojarzy, ale nie mogę sobie przypomnieć 🙂 Ty jak zwykle wyglądasz pięknie:)

  3. Bardzo fajnie że są takie inicjatywy, w zeszłym roku też brałam udział no i w tym roku dzięki za przypomnienie, bo mi jakoś z głowy wypadło 🙂 Na pewno też wejdę do TK 🙂 Pozdrawiam.

  4. Świetna akcja, warto brać w takich inicjatywach udział zawsze wszystkich do tego zachęcam 🙂 Również i sama biorę oczywiście. Oni co roku to organizują z tego co pamiętam i chwała im za to.

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors