11:11 | 23 listopada 2018
Lifestyle

To już trzecia edycja charytatywnej akcji TK Maxx #dzienswiatecznychskarpet

TK Maxx kolejny raz wspiera podopiecznych programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI prowadzonego przez Stowarzyszenie WIOSNA.

To program, który od wielu lat pomaga dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, bądź rodzinnej. Dzięki programowi i naszemu wsparciu dzieciaki uczą się pewności siebie, osiągają lepsze wyniki w nauce, stają się otwarte i szczęśliwe. Dziś rusza 3 edycja charytatywnej akcji DZIEŃ ŚWIĄTECZNYCH SKARPET. Do sklepów trafiła już kolekcja kolekcja skarpet ze świątecznymi wzorami w wersjach dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Możesz pomóc…!

Skarpetki są dostępne w różnych wzorach i wersjach kolorystycznych, także każdy z Was na pewno znajdzie idealna parę dla siebie lub na prezent dla kogoś bliskiego. Skarpetki dziecięce kosztują 19.99zł, a te dla dorosłych 27,99 zł za trójpak. Dochód ze sprzedaży trafi do dzieciaków z Akademii Przyszłości. Dodatkowo, każdy kto do 6 grudnia opublikuje zdjęcie w charytatywnych skarpetach na swoim Instagramie lub pod specjalnym postem na Facebooku TU TK Maxx wraz z #dzienswiatecznychskarpet oraz oznaczeniem @TK Maxx i @AkademiaPrzyszłości sprawi, że TK Maxx przekaże jeszcze 5 zł za każdy taki post na rzecz Akademii!

Pamiętajcie, że akcja rozpoczyna się 23 listopada i trwa do 6 grudnia! Zachęcam Was do wzięcia udziału w akcji, dla nas to niewiele, a dla tych dzieci to ogromna, niezastąpiona pomoc <3

Możesz pomóc…!

Skarpetki są dostępne w różnych wzorach i wersjach kolorystycznych, także każdy z Was na pewno znajdzie idealna parę dla siebie lub na prezent dla kogoś bliskiego. Skarpetki kosztują 19.99zł, a dochód ze sprzedaży trafi do dzieciaków z Akademii Przyszłości. Dodatkowo, każdy kto do 6 grudnia opublikuje zdjęcie w charytatywnych skarpetach na swoim Instagramie lub pod specjalnym postem na Facebooku TK Maxx wraz z #dzienswiatecznychskarpet oraz oznaczeniem @TK Maxx i @AkademiaPrzyszłości sprawi, że TK Maxx przekaże jeszcze 5 zł za każdy taki post na rzecz Akademii!

Pamiętajcie, że akcja rozpoczyna się 23 listopada i trwa do 6 grudnia! Zachęcam Was do wzięcia udziału w akcji, dla nas to niewiele, a dla tych dzieci to ogromna, niezastąpiona pomoc <3

 

 

7 komentarzy

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *