W zimowym stylu

No i doczekaliśmy się prawdziwej zimy. Czy ciesz Was ten fakt, że najbliższe miesiące będzie tak zimno, że będzie trzeba ubierać się na cebulkę, auto odśnieżać. Mnie ten fakt nie cieszy, dobrze mi było z tą piękną, długą i słoneczną jesienią.

Ale zmiany są potrzebne, po zimie nadejdzie wiosna, a wraz z nią nowe życie, uśmiech, słońce, po takim okresie jeszcze bardziej ją docenimy. A teraz pora zwolnić, zatrzymać się na chwilę, znaleźć czas na długie rozmowy przy kominku, dobrą książkę, zima jest właśnie po to.

Przy okazji mam dla Was nową stylizację, już bardziej zimową, chociaż na te prawdziwe mrozy poczekajmy jeszcze, nikomu się do nich chyba nie spieszy.

 

Płaszcz – Silky Mood | Spodnie – Showroom | Buty – Renee

Szal – Gyalmo ( na kod olivka_blog 10% rabatu )

Koszula – Showroom

Zegarek – Pierre Ricaud | Bransoletka 1 – Pierre Ricaud | 2 – Pierre Ricaud

Torebka – Zara

Komentarze

  1. Pięknie wyglądasz, w końcu zaczęły się pojawiać zimowe inspiracje , jestem własnie przed zimowymi zakupami, a wiem że będą duże jak co roku i szukam ciekawych inspiracji 😉 Pozdrawiam !

  2. Ciekawy pomysł z kapeluszem na zimę, coś naprawdę oryginalnego. Świetnie wyglądasz w każdej stylizacji, ale twoje zimowe kreacje to dla mnie bomba. Jak pójdę na zimowe zakupy to będę miała twoje stylizacje gdzieś z tyłu głowy

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors