Apart & Vogue Polska sesja zdjęciowa

Pora na małe wspomnienia, minęło już od tego wydarzenia trochę czasu, emocje opadły więc mogę na spokojnie napisać kilka słów. Światowy Dzień Bloga przypada na samą końcówkę sierpnia. Ten dzień już po raz kolejny spędziliśmy w towarzystwie i na zaproszenie marki Apart. Tym razem zabrali nas w wyjątkowe miejsce- do Lake Hill Resort&Spa w Karpaczu. Spędziliśmy 3 wspaniałe dni wspólnie z innymi ambasadorkami Apart.

Na powitalnej kolacji czekała na nas masa niespodzianek, ale największą z nich była informacja, że w podziękowaniu za całą współpracę czekać na nas będzie sesja zdjęciowa, która zostanie opublikowana na Vogue.pl! Wzięłam trzy głębokie wdechy zanim informacja ta dotarła do mózgu i została przetworzona. Tak szczerze to chyba nigdy nawet nie marzyłam o takiej publikacji, bo nie wierzyłam, że jest to możliwe.

Dzień sesji…

Zdjęcia zostały zaplanowane na kolejny dzień, każda z nas, czyli 11 ambasadorek miała przydzieloną godzinę na makijaż, fryzjera i wybór biżuterii. Jeśli zobaczycie zdjęcia, to zauważycie, że nasze makijaże oraz włosy pozostały w bardzo naturalnej tonacji, bo takie właśnie miały być zdjęcia, za które odpowiedzialny był Wojciech Rudzki. Z tego miejsca ogromne podziękowania dla niego jak i dla całej ekipy, która sprawiła, że na planie było wesoło, sympatycznie i bez stresu. Resztę zobaczycie na zdjęciach oraz na stronie Vogue.pl!

Artykuł i zdjęcia z naszej sesji Apart & Vogue
Świętujemy Dzień bloga, zobaczcie jakie powitanie na nas czekało 🙂
A tu już w rękach zdolnej Małgorzaty Sulima, która wykonała mi bardzo delikatny makijaż 🙂
Koszulka, bo wiem, że będziecie pytać, pochodzi z Pull&Bear
Zdrowie!
Duet idealny, marzenie spełnione. Dziękuje Apart!

Komentarze

  1. Takie współprace są chyba najprzyjemniejsze. Gdzie człowiek czuje się chciany, jest ciepło przyjęty i zawsze wie, że to, co robi jest z nim zgodne 🙂 Z pewnością wspomnienia z takiego wypadu zostaną na długo w pamięci 🙂

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors