Bryloownia – Galeria Katowicka

Przy tworzeniu stylizacji bardzo ważne są dodatki, to one często stawiają przysłowiową kropkę nad i. Gdybyście miały wybrać jeden z nich, co by to było? Biżuteria, torebka, a może okulary? Moja odpowiedź to zdecydowanie okulary, zarówno przeciwsłoneczne jak i korekcyjne. Oczywiście nie będę umniejszać pozostałym gadżetom, gdyż też są ważne, ale te na nosie naprawdę potrafią zrobić furorę.

Bryloownia stworzyła miejsce, które odmieni Twój dotychczasowy look. Pierwszą Bryloownie możecie znaleźć w Silesia City Center, a teraz przyszła pora na nowe miejsce w Galerii Katowickiej. W salonie znajdziecie markowe bryle wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów i od największych projektantów, wybór potrafi przyprawić o zawrót głowy, ale czujne oczy pracowników pomogą Wam z pewnością dobrać te, w których będzie Wam najlepiej.

Pamiętajcie również, że okulary przeciwsłoneczne to inwestycja w zdrowie, ponieważ chronią oczy oraz dbają o nie lepiej niż najlepsze na świecie kremy.

Poniżej krótka relacja z otwarcia drugiego salonu w Galerii Katowickiej oraz ramki, które spodobały mi się najbardziej!

Okulary – Bryloownia | Sukienka – Divya Nguyen

Okulary Fendi, bRYLOOWNIA, BRYLOOWNIA kATOWICE, divyanguyen

divyanguyen sukienka, bryloownia, bryoownia katowice

okulary max mara, bryloownia

Komentarze

  1. Dobrze, że powstał wpis na temat dodatków. Jeśli dobrze je dobierzemy to zawsze mogą podkreślić naszą stylizację. Dzięki nim kreacja może stać się bardziej uniwersalna, wystarczy tylko zmienić dodatki. Chyba zgodzę się z tym, że okulary to najlepszy wybór 🙂 pozdrawiam serdecznie i zapraszam na super-ciuchy24 🙂

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors