Czary Maryś…

Kiedy ostatni raz marzyłaś? Kiedy miałaś czas na bujanie w obłokach? Pewnie było o dawno, dawno temu… Spróbuję właśnie teraz razem z Czary Maryś przenieść Cię do krainy wyobraźni, do krainy która budzi we mnie wspomnienia z dzieciństwa, do krainy która budzi we mnie dziecko., za każdym razem, gdy patrzę na cudowne dzieła tej niezwykłej kobiety. Spełniła swoje marzenia i stworzyła „coś”wyjątkowego, nie to nie są zwykłe „rzeczy”, one stają się przyjacielem dziecka.

Rozmawiając jakiś czas temu , a w zasadzie korespondując wirtualnie z Maryś, przypomniał mi się pewien artykuł, w którym amerykański psycholog prowadził badania mające na celu odpowiedzieć na pytanie, jakie cechy trzeba mieć w sobie, aby być osobą twórczą? Okazało się, że człowiek twórczy to taki który ma w sobie dużo z dziecka- jest wesoły, spontaniczny, ufny, umie cieszyć się i smucić, a co najważniejsze wierzy w cuda. Tak właśnie w małym skrócie opisałabym samą Maryś i jej twórczość.

Przekonajcie się sami i przenieście się z nami do krainy magii…

bluza – Czary Maryś

bazgrozeszyt – Czary Maryś

zaczarowane kredki w drewnianym pudełku – Czary Maryś

OliVKA__01_[www.olivkablog.pl] OliVKA__03_[www.olivkablog.pl] OliVKA__04_[www.olivkablog.pl]

OliVKA__05_[www.olivkablog.pl] OliVKA__09_[www.olivkablog.pl] OliVKA__05_[www.olivkablog.pl]
OliVKA__08_[www.olivkablog.pl] OliVKA__10_[www.olivkablog.pl] OliVKA__01_[www.olivkablog.pl] OliVKA__11_[www.olivkablog.pl] OliVKA__02_[www.olivkablog.pl]

Komentarze

  1. Mój ulubiony rysunek Maryś! Uwielbiam tą dziewczynkę na bluzce i ten księżyc! i tego królika! uwielbiam! ja też muszę ją mieć dla swoich dziewczynek – muszę i już! Pieknie Olivka wygląda. I ten bazgroszyt … i pudełko …. ach …..

  2. Wasze zdjęcia opowiadaja zawsze jaką ciekawą historie a ten post jest furtką do krainy baśni i snów pozdrawiam was ! tworzycie piekny klimat dziewczyny ! oby tak dalej !:)

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors