19:24 | 22 kwietnia 2015
Moda

W dzisiejszych czasach laptop stał się naszym podstawowym bagażem oraz narzędziem pracy, które towarzyszy nam niemal każdego dnia, warto więc zadbać o to, aby nasz laptop miał odpowiednią, bezpieczna oprawę. Na rynku ilość modeli, fasonów jest olbrzymia, do wyboru mamy plecaki, kuferki, walizki, klasyczne torby na laptopa albo eleganckie.

Jaką torbę na laptopa więc kupić? Z całą pewnością jej podstawowym zadaniem ma być ochrona naszego komputera oraz funkcjonalność dla nas czyli użytkowników. Torba musi być dopasowana do rozmiaru sprzętu, który używamy. Dopasujmy ją również do naszego stylu, zwróćmy uwagę na wielkość, wagę, dodatkowe kieszenie. Wygląd w przypadku torby damskiej również będzie istotny, w końcu ma to być atrakcyjny dodatek do naszego stroju.

NA CO ZWRÓCIĆ SZCZEGÓLNA UWAGĘ?

rozmiar : od wielkości naszej torby, będzie zależała nasza mobilność, dlatego zastanówmy się od razu czy będzie nam służyła tylko jako torba na laptopa, czy może warto kupić od razu większą, która zmieści dodatkowy bagaż. Koniecznie przed zakupem upewnij się co do wielkość przekątnej ekranu.

waga : w przypadku damskiej torby na laptopa, warto zwrócić uwagę na jej wagę i wybrać taką, która nie będzie stanowiła, zbyt dużego, dodatkowego obciążenia.

 dodatkowe kieszenie : ważne by poza kieszenią główną, w której znajdzie się nasz komputer, torba posiadała dodatkowe przegrody i kieszonki, tj.                                                                                                                                                                

– kieszeń na dokumenty

–  kieszeń na akcesoria zewnętrzne – ładowarka, kable, mysz

– kieszeń uniwersalna, do której spakujemy przedmioty codziennego użytku  

bluza – 303 Avenue 

spódnica – 303 Avenue

torba – Parfois

IMG_9186

IMG_9170

IMG_9107

IMG_9234

IMG_9089

IMG_9166

IMG_9097

IMG_9111

IMG_9286

IMG_9301

IMG_9086

IMG_9106

 

 

Mogą Ci się jeszcze spodobać

23 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *