13:01 | 16 sierpnia 2018
Moda

Styl vintage, jedni go kochają i przepadją w całości za nim, inni pędzą za zmieniającą się modą i kochają wszystko co zmienne. Gdzie widziciecie siebie?

Dla mnie moda vintage to nie tylko ubrania, to styl, który ma swoją duszę, historię i jest unikatowy. Ubrania Vintage bardzo często noszone są przez osoby, które cenią sobie indywidualność, oraz takie, które cechuje bogata osobowość.  Ubranie z historią, takie które ma ponad 20 lat to prawdziwy skarb, o którym można powiedzieć, że jest nietuzinkowe, oryginalne i unikatowe. Patrząc na stare fotografie mojej mamy czy babci bardzo żałuję, ze nie przechowywała swoich ubrań, bo dziś byłyby prawdziwymi perełkami.

Mnie zachwyca połączenie starego stylu z nutą nowoczesności, zabawa w łączenie starych z nowymi lub projekty, które mają dusze dawnych lat, ale uszyte zostały w dzisiejszych czasach. Wiecie dlaczego, bo wiem, że te ubrania zostaną w mojej szafie przez lata, a później być moze moja córka, wnuczka z dumą będzie w nich chodzić, nosząc ze sobą kawałek historii.

Bluzka typu hiszpanka, korą mam na sobie jest projektu Zimmermann, chyba nie spotkałam w ostatnim czasie piękniejszej, prawdziwie oddaje klimat retro i jestem pewna, że za rok, 5, 10 lat nadal będzie na topie. Szorty z wysokim stanem to już absolutny hit sezonu, ale musicie wiedzieć, że trend wysokiego stanu powrócił jak boomerang z minionych lat.

 

Bluzka – Zimmermann | Szorty – Mango | okulary – Rayban

Klapki – Steve Madden ( TK Maxx ) 

 

Bluzka Zimmermann, zakupy w shopbop, zimmermann polska, zimmermann shopbop, alanya latarnia, alanya port

Bluzka Zimmermann, zakupy w shopbop, zimmermann polska, zimmermann shopbop, alanya latarnia, alanya port

Bluzka Zimmermann, zakupy w shopbop, zimmermann polska, zimmermann shopbop, alanya latarnia, alanya port, medaliony mango, szorty z wysokim stanem mango

 

 

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *