Efekt metamorfoz z Kliniką Skin Laser Lubelscy

W październiku ubiegłego roku wspólnie z Kliniką Skin Laser Lubelscy zorganizowaliśmy dla Was metamorfozę „To czas dla Ciebie” i z pośród nadesłanych zgłoszeń zaprosiliśmy dwie z Was na konsultacje oraz zabiegi.

Nasze dwie laureatki Pani Agnieszka oraz Pani Beata, po wcześniejszych telefonicznych ustaleniach dotarły do kliniki w styczniu, gdzie czekała na nie Pani dr Krystyna Lubelska- Lekarz z 24 letnim doświadczeniem w medycynie estetycznej. Swoje doświadczenie zdobywała m.in. w prestiżowych Klinikach w Nowym Jorku, Wiedniu, Heidelbergu i Paryżu. Specjalizuje się w leczeniu trudnych przypadków z zakresu medycyny estetycznej. Panie zostały oddane w najlepsze ręce.

Po dokładnej konsultacji oraz analizie Paniom została przedstawiona propozycja zabiegów, które zdaniem Pani doktor dadzą najlepszy, naturalnie wyglądający efekt upiększający.

 

Metamorfoza Pani Agnieszki

Zdjęcie przed zabiegami

 

 

Metamorfoza wizerunku Pani Agnieszki została przeprowadzona przez Panią doktor Krystynę Lubelską. Pani doktor wybrała dla pacjentki:

JUVDERM Ultra 4 1ml (Allergan)

JUVDERM VOLUMA 1ml (Allergan)

Botox (Allergan)

 

Przebieg oraz efekt zabiegów :

Połączenie tych dwóch zabiegów zapewnia długotrwały i kompleksowy efekt odmładzający. Wypełniono zmarszczki, natomiast toksyna botulinowa podana w okolice, gdzie występuje naturalna aktywność mięśni mimicznych, dała efekt odprężenia i zrelaksowania twarzy pacjentki, z zachowaniem całkowitej jej naturalności.

Zabieg trwał krótko i nie był bolesny. Pacjentka odczuwała niewielki
dyskomfort jedynie przy nakłuciach w delikatnych obszarach twarzy. Z każdym dniem Pani Agnieszka wygląda coraz lepiej, a jej skóra młodziej i bardziej zdrowo. Zabieg trwał około 1 godziny łącznie ze znieczuleniem.

 

Efekt po wykonanych zabiegach

 

 

Metamorfoza Pani Beaty

Zdjęcie wykonane przed zabiegami

 

Metamorfoza wizerunku Pani Beaty również została przeprowadzona przez Panią doktor Krystynę Lubelską. Pani doktor wybrała dla pacjentki:

JUVDERM Ultra 4 2x1ml

Botox (Allergan)

Podobnie jak u Pani Agnieszki połączenie tych dwóch zabiegów zapewnia długotrwały i kompleksowy efekt odmładzający. Wypełniono zmarszczki, natomiast toksyna botulinowa podana w okolice, gdzie występuje naturalna aktywność mięśni mimicznych, dała efekt odprężenia i zrelaksowania twarzy pacjentki, z zachowaniem całkowitej jej naturalności.

Zabieg trwał krótko i był bezbolesny. Pani Beata odczuwała niewielki
dyskomfort jedynie przy nakłuciach w delikatnych obszarach twarzy. Z każdym dniem Pani Beata wygląda coraz lepiej, a jej skóra młodziej i bardziej zdrowo. Zabieg trwał około 1 godziny łącznie ze znieczuleniem.

 

Efekt po wykonanych zabiegach

 

Po zakończonych zabiegach nasze dziewczyny wróciły do domów, odczekaliśmy około 2 tygodni, tak, aby preparaty w pełni mogły zadziałać. Po 14 dniach odbyła się zaplanowana wcześniej profesjonalna sesja zdjęciowa. Efekt końcowy uzupełnił jeszcze piękny, delikatny makijaż.

Takiego efektu chyba nawet same uczestniczki się nie spodziewały, wszyscy jednogłośnie powiedzieliśmy wielkie WOW i myślę, że Wasza reakcja będzie podobna. Czasami potrzeba naprawdę niewiele, aby przywrócić dawny blask czy naprawić to co było zaniedbane, jak pielęgnacja, brak filtrów przeciwsłonecznych, stres, brak snu oraz wile innych czynników zewnętrznych.

Z mojej strony muszę dodać, że było to niesamowite doświadczenie. Pani Agnieszka oraz Pani Beata to dwie niesamowicie ciepłe i piękne kobiety. Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w tym projekcie i widzieć te piękne zmiany.

Metamorfozy zostały wykonane w Klinice Skin Laser Lubelscy

Komentarze

    1. Dziękuje. Makijaż był również częścią metamorfozy. Ale, aby makijaż wyszedł dobrze musimy mieć zadbaną buzię i tu taki efekt dały zabiegi. Makijaż postawił kropkę nad i:)

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors