Finał Metamorfozy Magdy

Witajcie!

Nadszedł czas, w którym możemy podzielić się z Wami efektami naszej metamorfozy, którą przygotowaliśmy wspólnie z:

Kliniką Skin Laser Lubelscy,

-Akademią Body Mind Experts,

-Salonem O! MY HAIR Katowice

– Salonem Clinique w Silesia City Center.

 

Kilka miesięcy temu ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania była właśnie metamorfoza. Naszą zwyciężczynią okazała się Magda, wspaniała dziewczyna, która była bardzo zdeterminowana do tego, aby zmienić coś w swoim życiu, zgłosiła swój udział i udało się! Zaprosiliśmy Panią Magdę na konsultacje, aby każdy z naszych ekspertów mógł zaplanować plan działania. Po kolei odbyła się konsultacja z dietetykiem oraz trenerem w Akademii Body Mind Experts Katowice, następnie Dr Krystyna Lubelska z Klinikii Skin Laser Lubelscy przeprowadziła konsultację lekarską, aby zaplanować plan zabiegów estetycznych.

 

Przed metamorfozą …

 

Cały projekt trwał około 3 miesiące, Pani Magda regularnie ćwiczyła z trenerką personalną Aliną z BME oraz była pod czujnym okiem Pani dietetyk również z BME Katowice. W tym czasie Magda straciła około 50cm w obwodach! Ale to nie wszystko, nauczyła się jak dbać o swoje ciało, swój kręgosłup, który sprawiał jej problemy oraz systematyczności.

Klinika Skin Laser Lubelscy zadbała o estetyczną zmianę w wyglądzie naszej uczestniczki. Były to zmiany delikatne, ale efekt niesamowity. Zabiegi, które zostały wykonane :

1. Kriolipoliza Cool Tech na dwa obszary

Jest wiele sposobów na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej. Innowacyjna technologia CoolTech firmy COCCON Medical należy do najskuteczniejszych. Jest przy tym nieinwazyjna i bezbolesna, a więc idealna dla pacjenta, który nie odczuwa dyskomfortu, a efekty zauważa już po pierwszym zabiegu.
Podczas zabiegu dzięki odpowiednio zaprogramowanej ekspozycji tkanki tłuszczowej na zimno następuje selektywne jej uszkadzanie, które nie dotyczy leżącej powyżej skóry właściwej ani naskórka. Po zakończeniu procesu chłodzenia, martwe adipocyty są uwalniane do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane i wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym.

Kriolipoliza CoolTech jest nowatorską technologią, umożliwiającą precyzyjne kontrolowanie chłodzenia, a więc nie powodującą skutków ubocznych w postaci siniaków i zaczerwienienia skóry. Temperatura zabiegowa jest stała i wynosi -8st.C. Dokładnie określony czas chłodzenia zapewnia skuteczność terapii, bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek.

Więcej o zabiegu dowiecie się TU

2. Botox na kurze łapki

3. Kwas hialuronowy Juvederm Voluma 1 amp. (w celu zniwelowania bruzd nosowo-wargowych)

4. Mezoterapia próżniowa Vital Injector pod oczy preparatem RRS HA Eyes kompleks biorewitalizujący (kwas hialuronowy, 11 antyoksydantów, 5 lawonoidów, 3 saponiny, 5 polifenoli, 2 peptydy, mikroelement)

 

 

Kolejnym etapem była wizyta w salonie O! MY HAIR KATOWICE. Klaudia, która zadbała o naszą Magdę postawiła na zdecydowanie cięcie i delikatne refleksy, ta fryzura odjęła lat i dodała dziewczęcego uroku.

 

Na końcu udaliśmy się do Salonu Clinique w SCC, gdzie Pani Magda dowiedziała się jak poprawnie powinna dbać o swoją cerę, nauczyła się podstaw makijażu i wyszła z zapasem kosmetyków na kolejne miesiące.

Dla całej ekipy była wspaniała przygoda, niezwykła lekcja i niezapomniane chwile. Magda była bardzo dzielna i wytrwała w swoich postanowieniach, cieszymy się, że dzięki nam jej życie nabrało rozpędu, to była zmiana nie tylko fizyczna, zdrowotna, ale również psychiczna. Wiemy, że wprowadziliśmy w jej życie nowe, zdrowe nawyki, dużo aktywności, a także przypomnieliśmy o tym jaka jest ważna i piękna!

 

 

Co o samej przemianie i całym programie sądzi nasza zwyciężczyni, przeczytajcie poniżej…

„Udział w Metamorfozie była dla mnie niezapomnianą przygodą.
Zaczęłam ją od treningów w Body Mind Experts – treningi prowadziła ze mną Alina bywało trudno ponieważ moja dotychczasowa aktywność fizyczna nie była systematyczna. Dzięki tym zajęciom poprawiło się moje samopoczucie i ubyło … 46 cm w obwodach a do tego wypracowałam nawyk systematycznych ćwiczeń. Body Mind Experts również zapewnił mi opiekę dietetyka, pod okiem Ani zmieniłam swoje nawyki żywieniowe, dopasowano dietę pod mój styl życia.
Kolejnym etapem metamorfozy była wizyta w Klinice Medycyny Estetycznej – Skin Laser Lubelscy. Po konsultacji z panią dr Krystyną Lubelską zostały dobrane mi zabiegi na twarz i ciało, które w bardzo komfortowych i miłych warunkach przeprowadzała je sama Pani Doktor jak i również bardzo miłe i wykwalifikowane panie pracujące w Klinice.
Między zabiegami odwiedziłam Salon Qlinique w Silesi City Center – tam czekała na mnie Pani Magda która opowiedziała mi dlaczego warto używać wysokiej jakości produktów do twarzy i ciała – wykonała zabieg pielęgnacyjny na twarzy oraz wykonała makijaż dzienny i pokazała jak w kilku prostych trikach można zamienić go w makijaż wieczorowy. Dodatkowo zostałam obdarowana zestawem kosmetyków Qlinique.
Ostatnim etapem mojej metamorfozy była wizyta w salonie fryzjerskim O! My Hair! w Katowicach – tam pielęgnacją moich włosów zajęła sie Pani Klaudia- cięcie było zdecydowane a do tego włosy dostały najmodniejszy w sezonie kolor.
Ten kilkumiesięczny czas był bardzo wyjątkowy. Poznałam wielu wspaniałych ludzi, ludzi pełnych pasji i zaangażowania w moja przemianę. Jeszcze raz bardzo dziekuje wszystkim za okazałą życzliwość.”

Komentarze

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors