Freestyle Park – raj dla małych i dużych

700 m kw. hali, trzy skocznie o różnym poziomie trudności z lądowaniem do gąbek, profesjonalne trampoliny, plansza akrobatyczna i skatepark – to właśnie Freestyle Park, jedyna taka hala w Polsce.

Znajdziecie tu małe i większe trampoliny z których możecie wylądować w basenie wypełnionym gąbkami. Są liny, koła akrobatyczne, zjeżdżalnie. Dzieci mogą nauczyć się tu profesjonalnie i pod okiem specjalistów wykonywania przewrotów czy innych akrobatycznych sztuczek. Jest skate park i rampy na których można pojeździć i potrenować przez cały rok naukę jazdy na rolkach, desce czy rowerze, a zaawansowani sportowcy swoje zjazdy również mogą zakończyć w basenie wypełnionym gąbkami. Uwierzcie dzieją się tam cuda i warto to zobaczyć.

Za godzinę zabawy dziecko zapłaci 20zł, dorosły 25zł. Jeżeli tylko chcecie spróbować czegoś nowego, a pogoda na zewnątrz nie sprzyja długim spacerom koniecznie sprawdźcie to miejsce!

www.freestylepark.pl

IMG_1656

IMG_1586

IMG_1744

IMG_1749

IMG_1663

IMG_1698

IMG_1729

IMG_1756

IMG_1768

IMG_1603

IMG_1784

IMG_1808

Komentarze

  1. Od września moj prawie pięcioletni syn uczęszcza tam na piątkowe zajecia dla dzieci. Franek jest zakochany w tym miejscu naprawdę polecam jest to zdecydowanie lepsza alternatywa niż bawialnia.

    1. Skoro Pani wie lepiej to proszę nie czytać w takim razie. Proszę sprawdzić czym się oba parki różnią i dlaczego napisane jest ” jedyna taka”, a później komentować. Ps. więcej luzu i życzliwości w Nowym Roku z pewnością się Pani przyda. Pozdrawiam bardzo serdecznie 🙂

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors