Małe zmiany, wielki efekt – pokój dziewczynki

Wprowadzenie choćby niewielkich zmian w wystroju wnętrze sprawia, że czujemy się w nim lepiej. Takie małe zmiany nie wymagają od nas sporego nakładu finansowego, a wręcz przeciwnie można to zrobić małym kosztem, a odnieść duże zmiany.

Jeśli masz czas i możliwości z pewnością odświeżenie koloru ścian jest pierwszym dobrym pomysłem, następnie pomyśl o dodatkach i akcesoriach. Jeśli jednak nie planujesz zmienić koloru ścian pobaw się dodatkami czy tkaninami. Dla mnie wnętrze zmienia się już wtedy kiedy zmienimy np. koc, pościel, dorzucimy nowe poduchy na łóżko.Kilka akcentów w strategicznych miejscach wystarczy, by znacząco odmienić pokój.

Jednak zasada lepszy umiar niż szaleństwo sprawdza się zawsze, zwłaszcza w dziecięcym pokoju gdzie z reguły do wystroju każdego dnia dołącza spore grono gadżetów i bałagan, który staje się niemal towarzyszem tych dziecięcych przestrzeni.

Wszystkie nowe mebelki oraz dodatki pochodzą ze sklepu Lilushop, jestem w nich zakochana do szaleństwa, uwielbiam połączenia wikliny i drewna, które stwarza niepowtarzalną, ciepłą i przytulną atmosferę. Te mini wiklinowe mebelki to prawdziwe mini arcydzieła!

Skrzynia na zabawki – Lilushop

Półka, fotel – Lilushop

Kocyk + poduszka – Lilushop

Kamizelka – Lefemini

Bazgrozeszyt – Czary Maryś

IMG_2280

IMG_2326

IMG_2335

IMG_2466

IMG_2457

IMG_2376

IMG_2304

IMG_2324

IMG_2476

IMG_2459

IMG_2341

IMG_2275

IMG_2296

IMG_2271

IMG_2332

IMG_2481

IMG_2280

IMG_2303

IMG_2482

Komentarze

    1. Witaj! dziękujemy! skrzynki są z jakiegoś sklepiku znajdującego się w Krakowie na Kazimierzu, ale generalnie w wielu sklepach z dodatkami czy na allegro po wpisaniu drewniane skrzynki znajdziesz 🙂

  1. Wyjątkowy pokoik. Świetny pomysł z wykorzystaniem skrzynki jako póła, efektownie i nie drogo. Wiklinowe mebelki to ósmy cud świata:)

  2. Zdecydowanie pokój, który powinien trafić do katalogu z inspiracjami, piękny, przytulny, dziewczęcy, ale nie przesłodzony i widać, że to pokoik w którym dziecko czuje się dobrze i lubi tam wracać. Super wyczucie stylu, klimatu…:0

  3. przepiękny! Faktycznie czasem wystarczą odpowiednie dodatki, żeby stworzyć nastrój w pokoju dziecka. Mnie właśnie teraz to czeka, bo pokoik dla naszego maluszka już prawie gotowy, tylko jeszcze takie drobiazgi jak materac do łóżeczka, lampka, fotel i parę dodatków, które mam nadzieję stworzą taki piękny efekt 🙂

  4. Prześliczne te gwiazdki 🙂 Urzekła mnie też kolorystyka 🙂 My teraz kupiliśmy córce materac rehabilitacyjny, bo ma problemy z kręgosłupem i chyba zrobimy małą metamorfozę 🙂 Sposób na drewniane skrzynki też super!

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors