KRAKÓW ŁAŁ

My również wpadliśmy na KRAKÓW ŁAŁ… dotarliśmy dosyć późno, także nie wszystkich udało się nam zobaczyć niestety, obiecałam sobie, że następnym razem dojedziemy troszkę wcześniej.

Wystawcy : dizajnerscy, niszowi, niestandardowi – za to ich właśnie uwielbiamy.

Lokalizacja Forum Przestrzenne jest strzałem w dziesiątkę, organizatorzy postarali sie o atrakcje dla najmłodszych, także na nudę nie można było narzekać. Olivia spróbowała swoich sił na łyżwach… jak wyszło nie pytajcie… zdecydowanie to chyba nie nasza dziedzina sportu, choć nie ukrywam jest naprawdę ciekawa.

Sam Kraków w okresie przedświątecznym jest bajkowy, tradycyjnie udekorowane mosty, ulice, drzewa, pojawiły się również piękne świetliste anioły. Koniecznie wrócimy tam, by w czasie świątecznym zobaczyć żywą szopkę.

krk łał OliVKA__03_[www.olivkablog.pl] OliVKA__06_[www.olivkablog.pl] OliVKA__04_[www.olivkablog.pl] OliVKA__02_[www.olivkablog.pl] OliVKA__01_[www.olivkablog.pl] (1) OliVKA__05_[www.olivkablog.pl] OliVKA__08_[www.olivkablog.pl] OliVKA__10_[www.olivkablog.pl] OliVKA__11_[www.olivkablog.pl]

 

Komentarze

  1. Zdjęcia są na prawdę ŁAŁ! Mieszkam w Krakowie przez lata, klimat przedświąteczny jest naprawdę magiczny! Miasto zaczyna żyć swoim życiem 🙂

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors