Święta… święta…

Czy czujemy jeszcze magię świąt, czy okres przedświąteczny nabiera raczej charakteru wydarzenia komercyjnego?

Już za tydzień Wigilia, czyli jeden z najbardziej uroczystych i wzruszających dni w roku. Ubrani w odświętne stroje będziemy wypatrywać pierwszej gwiazdki. Zanim to jednak nastąpi przed nami ostatni tydzień przygotowań.

U mnie jak zwykle większość rzeczy odbywa się na ostatnią chwilę, co roku obiecuję sobie, że tym razem zrobię wszystko jak należy z odpowiednim wyprzedzeniem… i co… jak zwykle… 🙂 Muszę jednak w tym roku pochwalić samą siebie ponieważ choinka już stoi, ozdoby na oknach i drzwiach wiszą (robiłyśmy własnoręcznie:)), a już jutro zabieramy się za ozdabianie ciasteczek i pierniczków.

Od kilku lat mam jednak wrażenie, że święta wiążą się z dużym zakupowym szaleństwem niż duchową odmianą czy spotkaniem z rodziną. Zapominamy dlaczego święta Bożego Narodzenia powinny być dla nas wyjątkowe więc ja już teraz życzę Wam, abyście w czasie nerwowych poszukiwań idealnych prezentów, porządków domowych, gotowania świątecznych potraw umieli choć na chwilę uchwycić atmosferę nadchodzącej gwiazdki.

OliVKA__13_[www.olivkablog.pl]

OliVKA__09_[www.olivkablog.pl]

OliVKA__01_[www.olivkablog.pl] OliVKA__05_[www.olivkablog.pl] OliVKA__12_[www.olivkablog.pl] OliVKA__10_[www.olivkablog.pl] OliVKA__11_[www.olivkablog.pl] OliVKA__14_[www.olivkablog.pl] OliVKA__03_[www.olivkablog.pl] OliVKA__06_[www.olivkablog.pl]

OliVKA__02_[www.olivkablog.pl]

OliVKA__04_[www.olivkablog.pl]

Komentarze

      1. Dziękuję za inspirację 🙂 oryginalnie bardzo wygląda 🙂 na pewno ta stylizacja zagości u nas 😉 (o ile znajdziemy w sklepie;)) Wesołych Świąt 🙂

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors