LOOK OF THE DAY

Gdy sobotni poranek obudził nas pięknym słońcem, nie tracąc minuty szybko zebrałyśmy się za przygotowanie śniadania i wyruszenie w drogę. Było tak pięknie, że pozostanie w domu byłoby niemal grzechem, tym bardziej, że minione weekendy były dosyć zajęte więc czym prędzej trzeba było je nadrobić.

Pytanie: jaki kierunek obieramy? Bez chwili zastanowienia Olivia odpowiada Kraków, tak , już dawno tam nie byłyśmy. Smok Wawelski pewnie się za mną stęsknił.

Bardzo lubię odwiedzać Kraków i jest to kolejne z miast, w którym mogłabym zamieszkać, choć czasami tłumy turystów mogą przyprawić o ból głowy, to chyba dałabym rade z tym żyć. Wyjątkowo, w tym dniu było inaczej, dlatego spokojnie można było pospacerować, a w knajpce znaleźć wolne miejsce.

Największą atrakcją tego dnia, były ogromne bańki, przy których spędziłyśmy dobrą godzinę.

IMG_3556

 MAMA : kurtka:  Zara , spodnie : Zara, sweterek : Benetton, buty : Stradivarius, torebka CCC      

IMG_3562

OLIVKA : płaszcyk : Next (SH), spodnie : Zara, czapka : Bershka, szalik : no name, rękawiczki h&m, buty: adidas

IMG_3623IMG_3603
IMG_3599IMG_3658IMG_3606IMG_3624IMG_3628IMG_3579

 

Komentarze

  1. Te zdjęcia i stylizacje są obłędne. Wyglądacie jak fashionistki rodem z jakiegoś londyńskiego fashion weeku. Styl miejski numer jeden!

  2. Bardzo ładne stylizacja, albo inaczej napiszę, macie super poczucie stylu, naturalne, nie wymiszone i całość wygląda po prostu fajnie:)

  3. Rękawiczki Olivki są fantastyczne, na pewno w nich nie zmarznie.Poza tym czy już Wam mówiłam, że najlepsze zdjęcia to te, na których jesteście razem.

  4. Świetna stylistyka, jak to mówią, świat do odważnych należy. Mi jednak w całej tej prezentacji do gustu przypadły butki małej, na prawdę są super. Podkreślają całość tego ubioru, robiąc z niej wyjątkową osobę na tle innych, wręcz”bombowa” stylizacja 😉 !

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages