SHINE

Zapraszamy Was do obejrzenia teledysku naszego przyjaciela. Była to pierwsza przygoda Olivki przed prawdziwą kamerą, panem reżyserem i całą ekipą produkcyjną.

Pewnie nie wiecie, że jednym z moich hobby jest wizaż. Bardzo długo szukałam odpowiedniej szkoły, w której mogłabym nauczyć się sztuki makijażu pod okiem specjalistów oraz  takiej, w której zdobędę praktykę.

Po zasięgnięciu wielu opinii, przewertowaniu wielu ofert w internecie znalazłam i muszę przyznać, że był to najlepszy z możliwych wyborów. Dzięki takim szkoleniom pracuję czasami w roli wizażystki na planach filmowych.Tak właśnie było również w tym przypadku.

Muszę przyznać, że praca w takich miejscach to naprawdę niezwykła przygoda. Mam możliwość zobaczenia „od kuchni” jak powstaje teledysk, film, czy sesja zdjęciowa i powiem szczerze, że bardzo to lubię.

 

Komentarze

  1. Hej! Świetny blog 🙂 Piękna mama i córka. Czy możesz zdradzić w której szkole uczyłaś się sztuki makijażu? I czy jest makijażystka z okolic naszego miasta, którą mogłabyś polecić na ten najważniejszy dzień w życiu 🙂 ?

    1. Witaj. Uczyłam się w szkole Biar Beauty Katowice:) z całą pewnością w tym najważniejszym dniu oddałabym się w ręce Agi-właścicielki lub którejkolwiek z makijażystek tej szkoły:)

  2. Od jakiegoś czasu tu zaglądam i jako facet muszę stwierdzić, że blog o modzie potrafi być całkiem ciekawy. świetne stylizacje, świetny wygląd i sposób prowadzenia bloga. oby tak dalej1 🙂

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages