21:06 | 30 października 2014
Moda

Wybaczcie dłuższą nieobecność, tutaj na blogu, ale muszę się przyznać, że w ostatnich dniach bardzo dużo się działo, a to za sprawą mojego wyjazdu na Blog Forum Gdańsk. Przyznam szczerze, że zgłoszenie na to najważniejsze blogerskie wydarzenie wysłałam od tak, nie przypuszczając nawet, że się uda. Nie ukrywam, że radość otrzymania wiadomości zwrotnej z zaproszeniem była ogromna.

Jestem oczarowana miastem Gdańsk z wielu powodów i z pewnością jest jednym z nielicznych miast w naszym kraju, do którego mogłabym się przenieść od zaraz.

Po kilku dniach, gdy emocje już opadły, na spokojnie mogę usiąść i napisać, że naprawdę warto było przejechać niemal całą Polskę, by się tam znaleźć, poznać niezwykle ambitnych i utalentowanych ludzi, którzy podali mi ogromny zastrzyk motywacji, porad, ale również ciepłych słów. Przy okazji bardzo było miło mi poznać moją ukochaną Makóweczkę, SZAFECZKĘ oraz LADYGUGU, z którą zaliczyłam niezłą wtopę na dzień dobry, ale myślę, że już mi zdążyła wybaczyć.

Zdjęć z wyjazdu niestety nie będzie, pozostały wspomnienia w głowie i te właśnie są najważniejsze.

bluza – Mouse in a house

koszulka – Mouse in a house

spodnie – Mouse in a house

buty – adidas

 

Dzisiaj natomiast zapraszam na zdjęcia z Olivką i marką Mouse in a house. Poza tym, że ubranka są naprawdę wygodne i piękne, kolekcja została stworzona tak, aby każdy element pasował do siebie.

OliVKA__11_[www.olivkablog.pl] OliVKA__13_[www.olivkablog.pl]

OliVKA__04_[www.olivkablog.pl]OliVKA__06_[www.olivkablog.pl]OliVKA__03_[www.olivkablog.pl]OliVKA__08_[www.olivkablog.pl]OliVKA__10_[www.olivkablog.pl]OliVKA__05_[www.olivkablog.pl]OliVKA__07_[www.olivkablog.pl]OliVKA__09_[www.olivkablog.pl]

11 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *