Podsumowanie

Wybaczcie dłuższą nieobecność, tutaj na blogu, ale muszę się przyznać, że w ostatnich dniach bardzo dużo się działo, a to za sprawą mojego wyjazdu na Blog Forum Gdańsk. Przyznam szczerze, że zgłoszenie na to najważniejsze blogerskie wydarzenie wysłałam od tak, nie przypuszczając nawet, że się uda. Nie ukrywam, że radość otrzymania wiadomości zwrotnej z zaproszeniem była ogromna.

Jestem oczarowana miastem Gdańsk z wielu powodów i z pewnością jest jednym z nielicznych miast w naszym kraju, do którego mogłabym się przenieść od zaraz.

Po kilku dniach, gdy emocje już opadły, na spokojnie mogę usiąść i napisać, że naprawdę warto było przejechać niemal całą Polskę, by się tam znaleźć, poznać niezwykle ambitnych i utalentowanych ludzi, którzy podali mi ogromny zastrzyk motywacji, porad, ale również ciepłych słów. Przy okazji bardzo było miło mi poznać moją ukochaną Makóweczkę, SZAFECZKĘ oraz LADYGUGU, z którą zaliczyłam niezłą wtopę na dzień dobry, ale myślę, że już mi zdążyła wybaczyć.

Zdjęć z wyjazdu niestety nie będzie, pozostały wspomnienia w głowie i te właśnie są najważniejsze.

bluza – Mouse in a house

koszulka – Mouse in a house

spodnie – Mouse in a house

buty – adidas

 

Dzisiaj natomiast zapraszam na zdjęcia z Olivką i marką Mouse in a house. Poza tym, że ubranka są naprawdę wygodne i piękne, kolekcja została stworzona tak, aby każdy element pasował do siebie.

OliVKA__11_[www.olivkablog.pl] OliVKA__13_[www.olivkablog.pl]

OliVKA__04_[www.olivkablog.pl]OliVKA__06_[www.olivkablog.pl]OliVKA__03_[www.olivkablog.pl]OliVKA__08_[www.olivkablog.pl]OliVKA__10_[www.olivkablog.pl]OliVKA__05_[www.olivkablog.pl]OliVKA__07_[www.olivkablog.pl]OliVKA__09_[www.olivkablog.pl]

Komentarze

  1. Super zestaw, mam spodenki z tej firmy. Proszę jeszcze o informacje gdzie znalazłaś dziecięce super stary, bo jakoś nigdzie trafić nie mogę. Z góry dziękuje i kibicuję!

  2. Żałuje, że nie było okazji poznać się na żywo, ale mam nadzieję, że w przyszły roku będziemy bawić i edukować się już razem Blog o modzie dziecięcej:)
    ,

  3. Olivko jesteś prześliczną dziewczynką i bardzo naturalną, uwielbiamy Twoje zdjęcia, ale lubimy również patrzeć na zdjęcia mamy bo naprawdę bardzo podoba mi się Twój styl! Pozdrawiam ciepło z pięknego Gdańska właśnie i zapraszam w odwiedziny.

  4. jeny naprawdę jak by miała z 15 lat Nastolatka bo jak widzę jak teraz dziewczynki bo dla mnie 13/15 lat to jeszcze takie hmmm niby wyrosła ale jednak jeszcze coś z dziecka no i te ich „Za dorosł” stroje przeraża mnie to
    A powiedz gdzie wy to robicie te zdjęcia no super miejsce

  5. Naprawdę podziwiam Twoje zdjęcia, zarówno te których jesteś autorka jak i te na których występujesz. Pozdrawiam ze Śląska.

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages