Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia

Słyszałyście już gdzieś te słowa „marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia”? Jeśli nie to mam nadzieję, że przeczytacie uważnie to krótkie zdanie i zrozumiecie jego sens, aby móc wcielić je w życie.

Całkiem niedawno zabrałam się do stworzenia listy marzeń, wyzwań i celów. Ta lista pozostanie otwarta, będę ją uzupełniać, edytować, dodając nowe pozycje. Już teraz wiem, że będzie naprawdę długa, bo moja głowa wręcz kipi od pomysłów. Wiem też, że spisując je zrobię pierwszy krok ku ich realizacji.

Sporą część listy zajmie samorozwój, moment, w którym człowiek zaczyna rozumieć jak bardzo jest on ważny jest naprawdę ważnym momentem, u niektórych przychodzi bardzo wcześnie, inni muszą do niego dojrzeć lub po prostu w pewnym momencie skupić się na również na własnych potrzebach, a nie tylko ludzi dookoła.

Na szczęście nigdy nie jest na to za późno, kiedyś byłam przekonana, że wręcz przeciwnie, że nasz czas jest bardzo ograniczony i tylko bardzo młodzi ludzie powinni się na tym skupić. Dziś wiem, że wręcz przeciwnie, czas nie ma tu znaczenia, ważne jest to, że w końcu przychodzi ten moment, ta świadomość.

Do dzieła dziewczyny, wspierajmy się i motywujmy wzajemnie, to bardzo ważne!

 

Mam nadzieję, że spis idealnie zgrał się z poniższymi zdjęciami i stylizacją i nastroi Was do chwili namysłu, zastanowienia nad tym co dalej. Piękna pomarańczowa sukienka to projekt firmy Merciko, która również powstała z pasji i z marzenia, które zostało zrealizowane. Przepiękna, romantyczna, kobieca. Przy okazji możecie wybrać wersję z rękawkiem lub na ramiączkach, obie tak piękne, że ciężko się zdecydować 😛

Sukienka – Merciko | Buty – Ryłko | Kosz – SH

Zegarek – Daniel Wellington ( kod rabatowy olivkablogDW 15% rabatu do 31.08.2017> )

Sukienka za kolano, sukienka Merciko, Merciko, Mercio sukienki

Sukienka za kolano, sukienka Merciko, Merciko, Merciko sukienki

zegarek Daniel Wellington, rabat zegarek Daniel Wellington, zegarek DW, zegarek Daniel Wellington biały

Sukienka za kolano, sukienka Merciko, Merciko, Merciko sukienki

Sukienka za kolano, sukienka Merciko, Merciko, Merciko sukienki, najmodniesza mama, olivka blog

zegarek Daniel Wellington, rabat zegarek Daniel Wellington, zegarek DW, zegarek Daniel Wellington biały

Komentarze

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors