Najpiękniejszy pokoik dla dziewczynki

Zbliża się nowy rok szkolny więc powoli czas zrobić domowe porządki, zwłaszcza u najmłodszych członków rodziny.

Wprowadzenie choćby niewielkich zmian w wystroju wnętrza sprawia, że czujemy się w nim lepiej. Takie małe zmiany nie wymagają od nas sporego nakładu finansowego, a wręcz przeciwnie można to zrobić małym kosztem, a odnieść ciekawe rezultaty.

W pokoju nastolatka najważniejsze punkty to wygodne łóżko oraz biurko. Dla mojej Olivii ważne było również, aby jej łózko miało funkcję spania dla koleżanki. Z uwagi na to, że pokój dziecięcy jest dosyć mały, nie było opcji wstawienia drugiego łóżka, dlatego wybraliśmy łóżko z szufladą na kółkach, która może pełnić funkcję drugiego spania lub pojemnika na pościel. Rozwiązanie idealne.

Ważne było dla nas, aby wybrać łóżko wysokiej jakości, zrobione z największą starannością, proste, a przy okazji bardzo na czasie, takie, które będzie pasowało do dziewczęcego pokoju teraz , ale również za kilka lat. Tak właśnie trafiliśmy na projekty Sleep & Fun. Stworzone z największą dbałością o każdy szczegół, znalazłam tu ponadczasowe wzory, kolorystykę i jakość. Dodatkowo łóżko dotarło do nas już złożone, co było dla nas dodatkowym, ogromnym plusem. Warto zobaczyć również meble i skompletować cały, dziecięcy zestaw, w którym zakochać można się od pierwszego wejrzenia!

Gdy skompletowaliśmy już strategiczne punkty, zajęliśmy się dodatkami. Kilka akcentów w głównych miejscach wystarczy, by znacząco odmienić pokój.

Jednak zasada lepszy umiar niż szaleństwo sprawdza się zawsze, zwłaszcza w dziecięcym pokoju gdzie z reguły do wystroju każdego dnia dołącza spore grono gadżetów i bałagan, który staje się niemal towarzyszem tych dziecięcych przestrzeni.

Łóżko – Sleep & Fun

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors