16:15 | 21 czerwca 2017
Uroda

Cześć dziewczyny!

Wydatne i pełne usta to jeden z najbardziej zmysłowych elementów kobiecej twarzy, dodają do tego piękny biały i zdrowy  uśmiech jest gwarancją sukcesu. Niestety nie każdą z nas natura obdarzyła hojnie, na szczęście nowoczesna medycyna estetyczna pozwala nam w bezpieczny i skuteczny sposób to zmienić.

Piszę o tym i pokazuję, bo uważam że dzięki temu postowi udowodnię Wam że można poprawiać w delikatny i subtelny sposób urodę i nie wyglądać sztucznie jak napompowana lala, z pomocą dobrego lekarza oraz zdrowym rozsądkiem efekt będzie delikatny i bardzo naturalny, doda uroku , a nie oszpeci. Poza tym nie ma sensu tego ukrywać, nie lubię kiedy dziewczyny, panie  z tv na siłę próbują ukryć że coś poprawiały lub wręcz kłamią… Skoro się zdecydowałam i podjęłam świadomą i przemyślaną decyzję, to nie mam się czego wstydzić 🙂

Zabieg powiększania ust jeszcze do niedawna kojarzył się z mało gustownym efektem sztuczności. Dzięki najnowszym preparatom i technikom ich podawania to wszystko się jednak zmieniło. Powiększone usta mogą wyglądać apetycznie i bardziej seksownie, a przy tym cały czas naturalnie.

Zabieg powiększania ust wykonałam w dobrze mi już znanej, sprawdzonej i cenionej Klinice Skin Laser Lubelscy. Po konsultacji Pani doktor doradziła mi najnowszy preparat JUVÉDERM VOLIFT – miękki preparat wykorzystujący technologię Vycross, który zapewnia naturalne efekty na 12-15 miesięcy.  Ma postać żelu o gładkiej konsystencji umożliwiającego uzyskanie naturalnego wyglądu i uczucia, minimalnego obrzęku i zasinień oraz dłuższego czasu utrzymywania się efektów zabiegu.

NA CZYM POLEGA DZIAŁANIE TECHNOLOGII VYCROSS? 
Technologia VYCROSSTM polega na zastosowaniu unikalnej, opatentowanej kombinacji kwasu hialuronowego o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej, co zwiększa stopień usieciowania jego łańcuchów. Lepsze usieciowanie pozwala na zastosowanie kwasu hialuronowego o mniejszym stężeniu przy jednoczesnym zachowaniu jego doskonałych zdolności wypełniających i ograniczeniu obrzęku.

Przebieg zabiegu 

Zabieg trwa około 30-40 min i z pewnością zapytacie czy jest bolesny? W przypadku podania preparatu JUVÉDERM VOLIFT ważne jest to, że sam w sobie ma już znieczulenie, co powoduje lepszy komfort i zmniejszenie bólu podczas iniekcji. Oczywiście przed samym zabieg całe usta dodatkowo są znieczulane maścią. Tu w klinice Skin Laser Lubelscy jest ono rewelacyjne i naprawdę ból ograniczony jest do minimum, dlatego śmiało mogę Wam powiedzieć, że ból nie jest taki straszny.

Po zabiegu 

W moim przypadku obrzęk utrzymywał się w dniu zabiegu oraz następnego dnia, nie pojawiły się żadne siniaki, krwiaczki. Obrzęk był naprawdę delikatny, tego dnia robiłam nawet sesje zdjęciowe więc uwierzcie było ok.

Zapraszam Was również do zapoznania się z najnowszymi promocjami w Skin Laser Lubelscy

Przed zabiegiem modelowania ust 

Po zabiegu modelowania ust

 

 

21 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *