Modelowanie ust kwasem hialuronowym

Cześć dziewczyny!

Wydatne i pełne usta to jeden z najbardziej zmysłowych elementów kobiecej twarzy, dodają do tego piękny biały i zdrowy uśmiech jest gwarancją sukcesu. Niestety nie każdą z nas natura obdarzyła hojnie, na szczęście nowoczesna medycyna estetyczna pozwala nam w bezpieczny i skuteczny sposób to zmienić.

Piszę o tym i pokazuję, bo uważam że dzięki temu postowi udowodnię Wam że można poprawiać w delikatny i subtelny sposób urodę i nie wyglądać sztucznie jak napompowana lala, z pomocą dobrego lekarza oraz zdrowym rozsądkiem efekt będzie delikatny i bardzo naturalny, doda uroku , a nie oszpeci. Poza tym nie ma sensu tego ukrywać, nie lubię kiedy dziewczyny, panie z tv na siłę próbują ukryć że coś poprawiały lub wręcz kłamią… Skoro się zdecydowałam i podjęłam świadomą i przemyślaną decyzję, to nie mam się czego wstydzić 🙂

Zabieg powiększania ust jeszcze do niedawna kojarzył się z mało gustownym efektem sztuczności. Dzięki najnowszym preparatom i technikom ich podawania to wszystko się jednak zmieniło. Powiększone usta mogą wyglądać apetycznie i bardziej seksownie, a przy tym cały czas naturalnie.

Zabieg powiększania ust wykonałam w dobrze mi już znanej, sprawdzonej i cenionej Klinice Skin Laser Lubelscy. Po konsultacji Pani doktor doradziła mi najnowszy preparat JUVÉDERM VOLIFT – miękki preparat wykorzystujący technologię Vycross, który zapewnia naturalne efekty na 12-15 miesięcy. Ma postać żelu o gładkiej konsystencji umożliwiającego uzyskanie naturalnego wyglądu i uczucia, minimalnego obrzęku i zasinień oraz dłuższego czasu utrzymywania się efektów zabiegu.

NA CZYM POLEGA DZIAŁANIE TECHNOLOGII VYCROSS?
Technologia VYCROSSTM polega na zastosowaniu unikalnej, opatentowanej kombinacji kwasu hialuronowego o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej, co zwiększa stopień usieciowania jego łańcuchów. Lepsze usieciowanie pozwala na zastosowanie kwasu hialuronowego o mniejszym stężeniu przy jednoczesnym zachowaniu jego doskonałych zdolności wypełniających i ograniczeniu obrzęku.

Przebieg zabiegu

Zabieg trwa około 30-40 min i z pewnością zapytacie czy jest bolesny? W przypadku podania preparatu JUVÉDERM VOLIFT ważne jest to, że sam w sobie ma już znieczulenie, co powoduje lepszy komfort i zmniejszenie bólu podczas iniekcji. Oczywiście przed samym zabieg całe usta dodatkowo są znieczulane maścią. Tu w klinice Skin Laser Lubelscy jest ono rewelacyjne i naprawdę ból ograniczony jest do minimum, dlatego śmiało mogę Wam powiedzieć, że ból nie jest taki straszny.

Po zabiegu

W moim przypadku obrzęk utrzymywał się w dniu zabiegu oraz następnego dnia, nie pojawiły się żadne siniaki, krwiaczki. Obrzęk był naprawdę delikatny, tego dnia robiłam nawet sesje zdjęciowe więc uwierzcie było ok.

Zapraszam Was również do zapoznania się z najnowszymi promocjami w Skin Laser Lubelscy

Przed zabiegiem modelowania ust

Po zabiegu modelowania ust

 

 

Komentarze

  1. A jaka ilość preparatu została użyta? Ceny zabiegu zwykle podawane są za ml preparatu, ale brak jest informacji czy 1 ml daje widoczny efekt.

    1. Ilość preparatu zastosowana podczas zabiegu uzależniona jest od efektu jaki chcemy osiągnąć. Jest to kwestia indywidualna. Są Pacjentki, którym wystarczy 0,55 ml kwasu hialuronowego jeżeli ich celem jest rewitalizacja i nawilżenie ust. Jeżeli Pacjentka, chce uzyskać efekt powiększenia, wymodelowania lub korekty ust, zazwyczaj podaje się większą ilość preparatu ale jest to kwestia indywidualna. Kluczowa jest konsultacja przed zabiegiem podczas której precyzyjnie są określone oczekiwania Pacjentki 🙂

    1. Cena zabiegu uzależniona jest od ilości oraz rodzaju zastosowanego preparatu. Przed zabiegiem zawsze jest konsultacja, podczas której lekarz określa koszt zabiegu. Cena za zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym Juvederm oscyluje w granicy 850 – 1500 zł.

    1. Nieee, też sobie robiłam usta i nie bolało wcale. A efekty są super, przynajmniej u mnie, a robiłam w Clinica Cosmetologica w Gdańsku. Serio można fajny, naturalny efekt uzyskać kwasem 🙂 tym bardziej jak się idzie do zaufanego lekarza. I ja sobie tez zawsze u nich odnawiam, tak co rok około 🙂

  2. W 100 procentach zgadzam się z Agatą. Zabieg wyszedł bardzo naturalnie i naprawdę wypełnienie ust kwasem hialuronowym jest warte zrobienia 😉

  3. Zabieg, który jest warty zrobienia i zainwestowania pieniędzy. Zwłaszcza jest jest dobrze wykonany to efekt często potrafi być zniewalający. Zwłaszcza dla kobiet, które od zawsze marzyły o pięknych,pełnych ustach.

  4. Super, że opisujesz swoje doświadczenia. Tak dokładny opis na pewno pomoże osobom, które zastanawiają sie nad zabiegiem. To niewielka zmiana, a jednak dla wielu na tyle istotna, że pomaga pozbyć się kompleksów. Warto. 🙂

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors