PERFECT DRESS FOR ANY CELEBRATION

Dziś wpis z cyklu sukienka idealna na przyjęcie weselne oraz wiele innych uroczystości. Wiem, że bardzo lubicie tego typu wpisy oraz propozycje. W związku z tym, że okres weselny rozwinął się na dobre, mam nadzieję, że ten wpis posłuży Wam za kolejną ciekawą inspirację.

Dziś chciałabym pokazać Wam zupełnie inną propozycję od dotychczasowych, które pojawiły się wcześniej na blogu. Sukienka ta moim zdaniem jest wyjątkowo kobieca, rozpięcie na boku dodaje seksapilu, ale jest gustowne i smaczne. Pastelowy, żółty odcień sprawi, że wyróżnisz się pośród weselnych gości. Wiem, że wiele z Was być może nigdy nie miało na sobie sukienki w tym kolorze, ale naprawdę warto spróbować, bo kolor ten jest naprawdę piękny.

Jeśli natomiast krój bardzo przypadł Wam go gustu, ale nie jesteście w stanie przekonać się do tego odcienia, wybierzcie inny, np. biały, różowy czy niebieski.

 

Sukienka – SUGARFREE

Sukienka Sugarfree długa, sukienka na wesele, sukienka sugarfree na wesele

Sukienka Sugarfree długa, sukienka na wesele, sukienka sugarfree na wesele

Sukienka Sugarfree długa, sukienka na wesele, sukienka sugarfree na wesele

Komentarze

  1. Hej, od dawna przymierzam się do kupna tej bądź innej sukienki sugarfree ale co do tej to zastanawia mnie jedna rzecz- czy ona nie wyglada dobrze tylko na osobach o idealnej, wręcz mniej kobiecej, figurze? Sądzę, ze przez tą piękna górę zatraca się wcięcie w talii itp. Co sądzicie? Czy sukienka wyglądała by dobrze na osobie o szerszych biodrach i nie tak szczupłych nogach? 😉

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors