Na skraju czasu – pomysł na weekend

Jest takie miejsce na mapie Polski, gdzie czas się zatrzymał, na styku trzech województw opolskiego, łódzkiego i śląskiego w miejscowości Sołtysy. Znajdziecie tu starą leśniczówkę, przekształconą na gospodarstwo agroturystyczne, prowadzone przez dwójkę niesamowicie inspirujących ludzi Anię i Grzesia. Stworzyli tu prawdziwą oazę spokoju z niesamowitym klimatem, w którym czas płynie inaczej. Gwarantuję Wam, że tuż po przekroczeniu bramy zakochacie się w tym miejscu, a gdy skosztujecie posiłków przygotowanych przez właścicieli nie będziecie chcieli stąd wyjechać, a jeśli wyjedziecie to z nadprogramowymi kilogramami.

Na pierwszym planie dąb, olbrzymi, rozłożysty, na którym znajdziecie huśtawki, czynne nawet zimą, dają jeszcze większą frajdę o tej porze roku, chociaż w czasie upałów musi panować tu niesamowity klimat. Już sobie wyobrażam bujanie w czasie letnich upałów w cieniu tego potężnego drzewa, magia…

Jeśli trochę mnie już znacie to wiecie, że lubię odkrywać takie niesamowite miejsca, ukryte pośród drzew, z dala od dużych miast, tu czuję się po prostu dobrze, odpoczywam.

Idealnym miejscem do takiego odpoczynku w „Na skraju czasu” jest salon z kominkiem. Zimową porą wieczory tutaj są cudowne, zwłaszcza gdy do jednej ręki weźmiesz dobrą książkę, a do drugiej kubek pysznej herbaty przygotowanej przez Anię.Wiosną i latem działa tu stodoła w której jest kino, niesamowite, prawda?

To miejsce, w którym naprawdę można odpocząć, nie robić absolutnie nic, wyciszyć, a mimo tego wrócić z ogromną dawką inspiracji.

Na skraju czasu TU

na skraju czasu, agroturystyka na skraju czasu, agroturystyka śląsk

 

 

 

Komentarze

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors