Pepitka – kultowy wzór

Pepitka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych motywów w historii mody. Łączy w sobie tradycję z bardzo nowoczesnym stylem. Może być elegancka, casualowa, sportowa, wieczorowa, poważna lub zabawna. To niesamowite, jak bardzo niezwykły jest ten prosty z pozoru wzór, jak wiele ma odsłon i jak istotną rolę odgrywa we współczesnym designie. Pepitka może być tkana na ciepłych wełnach, nadrukowana na delikatnych jedwabiach lub wyszyta z cekinów i koralików. Kombinacji i możliwości jest nieskończenie wiele…

Pepitkę noszą gwiazdy, noszona jest na ulicach, wykorzystywana w dodatkach, torebkach, okularach, bieliźnie, a nawet w dekoracji wnętrz.

Pamiętajcie, że pepitka to wzór ponadczasowy, dlatego sprawdzi się przy niejednej okazji, zarówno tej wymagającej wieczorowej jak i w zupełnie luźnej na co dzień.

Sukienka – Mimka

Bransoletki – Saymoi

IMG_7365

IMG_7369

IMG_7380

IMG_7385

IMG_7370

IMG_7387

IMG_7362

Komentarze

    1. Dziękuje Ci pięknie, ja sama nie uważamy aby moje nogi były jakieś wow, ale miło mi 🙂 Staram się nad nimi pracować, robię przysiady z obciążeniem, skakanka, bieżnia i inne ćwiczenia których nazw nie znam ale może kiedyś je zademonstruje 🙂 buziaki kochana 🙂

  1. Myślę, że są wow. Ja na bieżni biegam od niedawna, skakanka to też da się zrobić, ale jak nie widzę efektów szybko się zniechęcam:( Ale mam nadzieję, że w końcu je zobaczę. A ćwiczenia koniecznie zademonstruj. Pozdrawiam:)

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors