Piękne loki w kilka minut – to proste!

Delikatne skręty, naturalne fale, a może wyraziste loki? Wiem, że wiele z Was tak jak ja jest fanami właśnie takich fryzur. Na co dzień idealne będą naturalnie wyglądające skręty, które właśnie ja najczęściej wybieram. Dziś więc skupimy się na tym jak w bardzo krótkim czasie, ale i w prosty sposób wyczarować taką fryzurę. Loki mają być luźne, na głowie ma powstać delikatny, kontrolowany nieład. Wiem, że patrząc na efekt końcowy może się wydawać to trudnym zadaniem, ale dzięki urządzeniu o którym zaraz Wam opowiem wyczarowanie pięknych, bujnych fal zajmie Wam dosłownie kilka minut. Poza sprzętem, pamiętajcie zawsze o odpowiedniej pielęgnacji. Pora na szczyptę wiedzy, tak, abyście już od pierwszej próby były zadowolone z efektów.

Dziś nasze loki wykonamy za pomocą urządzenia do stylizacji 2w1 CURL & STRAIGHT CONFIDENCE czyli najnowszym urządzeniu marki Remington. Urządzenie to kręci i prostuje włosy, jest idealnym rozwiązaniem nawet dla tych z Was, które wcześniej nie radziły sobie z lokowaniem włosów przy pomocy prostownicy. Dzięki dłuższym płytkom i mikro grzebieniom poślizg na włosach jest idealny, nie ma mowy o tym, żeby coś nie wyszło.

Zanim jednak rozpoczniemy kręcenie włosów, wcześniej warto je odpowiednio przygotować. Na osuszone ręcznikiem włosy, nakładamy produkt zabezpieczający przed ciepłem. Włosy suszymy suszarką Curl & Straight Confidence, która wyposażona jest w unikatową dyszę do lokowania i szczotkę z grzałką o średnicy 45 mm. Dzięki specjalnej konstrukcji, dysza idealnie pasuje do szczotki, więc nie potrzebujesz znać skomplikowanych technik, aby uzyskać pożądany wygląd. Tak przygotowane włosy będą stanowiły idealną bazę dla naszych fal. Następnie przygotowujemy urządzenie 2w1 CURL & STRAIGHT CONFIDENCE, ja nastawiam temperaturę na 190 stopni, Wy oczywiście dostosujcie ją do potrzeb swoich włosów. Nawijamy pasmo po paśmie. Wystarczy zacisnąć niewielką sekcję włosów między płytkami. Chwyć chłodną końcówkę i obróć stylizator o 180°, trzymaj tę pozycję i bardzo powoli przesuń urządzenie w dół. Najlepiej jeśli podejrzycie jak wygląda to na filmiku 🙂 Dzięki intuicyjnej konstrukcji, stworzenie wymarzonego wyglądu wymaga minimalnego nakładu pracy, zaś gładka, okrągła obudowa zewnętrzna natychmiast schładza włosy i utrwala loki.

Fryzura gotowa, pora jeszcze tylko delikatnie ją utrwalić. W tym celu przechylam głowę w dół, psikam delikatnie lakierem i na tym koniec! Uwierzcie, że jest to bardzo proste! Całość zajmuje naprawdę kilka minut, bez potrzeby wizyty u fryzjera. W takiej fryzurze czuje się naprawdę fantastycznie, pięknie, kobieco.

Mam nadzieję, że efekt się Wam podoba i że od dziś nie będziecie miały problemu z taką fryzurą! Pamiętajcie też o tym, ze kobieta zmienną jest, raz lubi fale, loki, koki, a innym razem piękną, prostą klasykę. Tu, przy pomycy jednego urządzenia wyczarujecie i to i to.

Urządzenie Remington 2 w 1 Curl & Straight Confidence – TU

Piękne loki w kilka minut, to naprawdę proste z pomocą tego urządzenia!
Delikatne fale, które przetrwają cały dzień, bedą wyglądać niezwykle kobieco
Włosy suszymy suszarką Curl & Straight Confidence która wyposażona jest w unikatową dyszę do lokowania i szczotkę z grzałką o średnicy 45 mm.
Jak się Wam podoba efekt?
Dodatkowym plusem jest przepiękny design!

Komentarze

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors