21:11 | 8 listopada 2019
Moda

Jesień, słusznie lub nie, uważana jest za najmniej lubianą porę roku. Na każdym kroku spotykamy się z opisami, artykułami na temat jak przetrwać tę porę roku, a ja wychodzę z założenia, że najlepiej się z nią polubić. Nie przetrwać, a żyć i czerpać z niej to co najlepsze, a uwierzcie ma sporo do zaoferowania. Ale powoli…usiądź, wycisz się, zrelaksuj…

Jesień, to idealny czas, aby zwolnić, dać sobie czas na nadrobienie książkowych zaległości, powrót do dobrych filmów, zarówno tych oglądanych w domowym zaciszu jak i w sali kinowej. To czas, w którym warto postawić również na drugiego człowieka, odezwać się do starych znajomych, częściej wpaść do mamy, taty na ciepłą herbatę czy grzane wino. Jeśli tylko pogoda pozwala wybrać się na spacer, taki, w którym będziecie blisko natury i blisko ze swoimi myślami. To czas, aby zaplanować kolejne miesiące, pomyśleć o swoich pasjach.

Nie wiem, jak Wy, ale ja uwielbiam jesień. Za grzane wino, gorącą czekoladę, pachnący cynamonem dom. Za ciepłe koce i zaparowane okna. Za mgłę, która wita mnie rano. Za świeczki, rozpalane nocą. Ale jesień to też smutek i rozpacz. 

Mam też dla Was niespodziankę, która wywoła na Waszych buziach uśmiech, szczegóły znajdziecie TUTAJ!

Sweter – Calvin Klein | Spodnie – Zara

Buty Geox czarne – Eobuwie| Buty Geox Camel – Eobuwie

Jesienne spacery, czyli wygoda na miejscu pierwszym 🙂
Łapię promienie słońca, z nadzieją, że będzie ich sporo tej jesieni
Buty Geox, wygoda, styl, super fason. Na moim Instagramie znajdziecie konkurs, w którym do wygrania wybrana para Geoxów
Hello November
Cieszę się, Że jesteś. Gdzieś, W tym samym, Co ja Listopadzie. Chociaż tyle Mam z niego.
2 komentarze

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *