Ponadczasowa elegancja i klasyka

W dzisiejszej modzie szczególnie charakterystyczny jest trend polegający na mieszaniu męskiego i kobiecego stylu. Dlatego w dzisiejszym wpisie, połączenie tych właśnie dwóch trendów, jeden bardzo kobiecy, drugi raczej dziewczęcy.

Z męskiego punktu widzenia widok kobiety w dobrze skrojonym garniturze niesamowicie działa na zmysły. W takim zestawie kobieta wygląda elegancko, jest pewna siebie, a przy okazji bardzo kobieca. Poniżej pokazuję Wam, jak nosić go na dwa sposoby, wystarczy zmienić buty i mamy wersję formalną oraz mniej oficjalną. Dlatego nie martwcie się, że zostanie wykorzystany tylko na jedną okazję. Pamiętajcie jednak, aby wybrać taki, który jest ładnie dopasowany oraz z dobrego materiału.

Zestaw numer dwa, to połączenie klasyki z dziewczęcą nutą. Klasyczna spódnica, która może być wykorzystana w codziennej stylizacji, do sweterka, prostego t-shirtu lub możecie stworzyć wersję bardziej elegancką i dobrać do niej białą koszulę. Sweterek natomiast to tak uniwersalna rzecz w szafie, że posłuży nam na co dzień.

 

Żakiet – COCHO / SPODNIE – COCHO / Bluzka – COCHO

Sweter – COCHO / Spódnica – COCHO

Zegarek – APART

Komentarze

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors