Poznań miasto doznań

Macie swoją listę miejsc na ziemi, w których chcielibyście zamieszkać i gdyby tylko nadarzyła się okazja bez mrugnięcia okiem spakowalibyście bagaże i pojechali w siną dal? Ja mam, lista ta jest dosyć długa, ale dziś o Poznaniu i ostatnich wydarzeniach, w których miałam przyjemność uczestniczyć.

Na początek Blog Conference Poznań, impreza znana raczej ludziom internetu, którzy piszą, tworzą, kształcą. Na początek dziękuje wszystkim tym, których miałam przyjemność poznać, lista jest długa więc nie wypiszę każdego z osobna, ale naładowaliście mnie pozytywną energią, jak zwykle daliście motywacyjnego kopa do dalszego działania, a z niektórymi z pewnością spotkam się nie raz na krakowskiej czy poznańskiej kawie.

Jedne z ważniejszych złotych myśli, które utkwiły mi w pamięci i polecam je każdemu, nie ważne w jakim etapie życia jesteś , nie ważne czym się zajmujesz, zawsze możesz to zmienić, potrzeba Ci tylko jednego – CEL, do którego chcesz zmierzać, dorzuć do tego masę pracy, samozaparcia, wiary i optymizmu, a z pewnością się uda.

„Dowiedz się co jest Twoją pasją, a później dowiedz się jak na tym zarabiać”, niby banalne, ale niezwykle prawdziwe. Tylko jak ją odnaleźć…? Z pewnością tkwiąc ciągle w jednym miejscu nic się nie zmieni, dlatego… czytaj, bądź ciekawy, rób nowe rzeczy, twórz, szukaj inspiracji dosłownie wszędzie, ale przede wszystkim rozmawiaj z nowymi ludźmi, zwłaszcza tymi, którzy mają potrzebę ciągłego rozwoju, bardzo często to właśnie oni stają się źródłem nowych inspiracji, a już na pewno możesz się od nich wiele nauczyć.

 

IMG_6238

IMG_6247

IMG_6395

IMG_6393

IMG_6387

IMG_6310

IMG_6292

IMG_6346

IMG_6348

Komentarze

  1. Widziałam na żywo z innymi dziewczynami, super jesteście i mam nadzieję, że za rok będę bawić się z Wami w SQ i kontenerach 🙂 Pozdrawiam Iwona, która zaczyna przygodę z blogiem 🙂

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors