Psy mają potrzeby!

Bardzo dobrze znamy nasze potrzeby, ale czy tak samo dobrze orientujemy się w wymaganiach naszych czworonogów? Inicjatorzy akcji informacyjnej „Psy mają potrzeby” postanowili poruszyć temat zasad zdrowego żywienia. My postanowiliśmy się przyłączyć.

Piramida potrzeb Maslowa jest nam dobrze znana jeszcze ze szkoły podstawowej, nasze pupile również posiadają coś jej na wzór.

psy grafika

 

IMG_1075 Inicjatorzy akcji informacyjnej Psy mają potrzeby postanowili poruszyć temat zasad zdrowego żywienia, dostosowanych do wieku, rozmiaru i kondycji fizycznej zwierzęcia. Kampania Psy mają potrzeby jest kampanią informacyjną zorganizowaną przez brytyjskiego producenta karmy Butcher’s, zwracającą uwagę na konieczność doboru karmy do indywidualnych potrzeb czworonogów. Jej celem jest uświadomienie właścicielom psów: jakie potrzeby żywieniowe posiadają ich pupile, jak ważne jest sprawdzanie składu gotowego pokarmu oraz jak poruszać się wśród szerokiej oferty karm dla psów.

IMG_1085

IMG_1096

Wystarczy przyswoić sobie kilka reguł zdrowego odżywania zwierząt, aby pomóc im czerpać radość z nauki i zabawy każdego dnia. Przykładowo, bez znajomości wpływu substancji np. witamin, minerałów i pierwiastków, takich jak fosfor czy wapń, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju zwierzęcia w każdym okresie jego życia, nie jesteśmy w stanie skomponować prawidłowo zbilansowanej diety. Dlatego warto znać potrzeby swojego psa i sprawdzać skład pokarmu, który mu podajemy.

IMG_1250

IMG_1245

IMG_1110Więcej informacji znajdziecie na stronie Butchers

IMG_1154

IMG_1205

IMG_1110

IMG_1255

Komentarze

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors