0:56 | 22 lutego 2016
Uroda

Realash – Eyelash Enhancer

To odżywka której zadaniem jest wydłużenie, wzmocnienie i zagęszczenie rzęs. Przebadana przez specjalistów pod względem dermatologicznym i okulistycznym. Polecana przez użytkowniczki. Rekomendowana przez blogerki. Ten kosmetyk sprawi, że Twoje rzęsy staną się długie, mocne i bardzo seksowne, a Ty będziesz uwodzić spojrzeniem!

Taki efekt obiecuje producent, jaki efekt końcowy uzyskamy z pewnością zależy od samych rzęs, ich stanu naturalnego, długości, gęstości. Moje rzęsy same w sobie są dosyć długie i gęste, ale po dwóch tygodniach stosowania zauważyłam już pierwsze rezultaty. Z całą pewnością stały się mocniejsze, nie wypadają.

Jak działa odżywka?

Faza wzrostu rzęs trwa około 30 dni. To za mało, aby rzęsy stały się długie i gęste. Formuła REALASH jednak przyśpiesza naturalny wzrost rzęs, jak również wzmacnia je od nasady, dzięki czemu rzęsy stają się długie i mocne. Formuła tej odżywki zapobiega również ich wypadaniu. Aby w pełni wykorzystać potencjał REALASH, należy używać odżywki raz dziennie, najlepiej wieczorem po zmyciu makijażu, nakładając ją na linii rzęs górnej powieki. Dzięki gęstej konsystencji i poręcznemu aplikatorowi 3 ml serum wystarcza na 3 miesiące stosowania. Jego użycie jest niesamowicie proste – wystarczy jedno muśnięcie.

BROW By Realash – odżywka do brwi

Odżywki do brwi stały się hitem wśród kosmetyków. Panuje moda na wyraźne, mocno zaznaczone brwi. BROW by Realash wychodzi naprzeciw takim oczekiwaniom. Formuła pobudza naturalny wzrost brwi, odżywia i poprawia ich kondycję.  Efektem są naturalnie piękne i wyraźne brwi. Efekty używania BROW by Realash zauważyć powinniśmy po 4 tygodniach.  Widoczna będzie poprawa kondycji oraz wyglądu brwi. W celu uzyskania najlepszych rezultatów serum powinno być stosowane regularnie przez okres 8-12 tygodni. Stosujemy ja najlepiej po wieczornym demakijażu, nakładając pędzelkiem na całą brew, pozostawiamy na noc.

Długo wzbraniałam się przed stosowaniem odżywek do rzęs oraz brwi, przekonały mnie jednak bardzo pozytywne opinie, które znalazłam na różnych kosmetycznych portalach oraz opinia bliskich znajomych, które miały okazję przetestować produkty. Na końcowy efekt muszę jeszcze trochę poczekać. ale już widzę, że warto.

IMG_8290

IMG_8281 IMG_8283

7 komentarzy

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *