Break the code, czyli pomysł na fajną zabawę

Cześć kochani!

W minioną niedzielę pogoda jak to w lutym nie sprzyjała spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu więc znalazłyśmy fajną alternatywę z którą chcemy się z Wami podzielić i podsunąć pomysł na świetną zabawę. Break the code to przeniesienie gry komputerowej typu escape the room do świata rzeczywistego, tłumacząc na język polski zostajecie zamknięci na 45 min w jednym z pokoi, z których musicie się wydostać. W tym celu potrzebna będzie współpraca, umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania zagadek, na nic nie przydadzą się mięśnie. Szyfrów do odkrycia jest wiele i naprawdę nie jest to łatwa sprawa.

Do wyboru mamy 4 pomieszczenia : Alcatraz (cela więzienna), Speed (autobus), Statek piracki oraz klątwa. Każde starannie zaprojektowane, tak by najmniejszy detal miał jakieś znaczenie. Każda rozwiązana zagadka przybliża Was do wydostania się z pokoju. Jeśli uda się Wam poradzić sobie z pomniejszymi zagadkami, nie powinniście mieć również problemu ze złamaniem najważniejszego kodu, umożliwiającego otwarcie drzwi wyjściowych. Nam niestety się nie udało, ale nie poddajemy się wrócimy drugi raz.

W zabawie może wziąć udział każdy, dzieci pod opieką dorosłych, będzie to świetna zabawa dla bliskich przyjaciół, znajomych z pracy a zwłaszcza dla całej rodziny. W ten nietypowy sposób można zacząć również wieczór kawalerski lub panieński i postawić na emocje, które nie są dostępne codziennie. Escape room to również strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o prezent okolicznościowy.

Niestety w pomieszczeniach nie można wykonywać zdjęć więc cała tajemnica pozostaje wewnątrz 🙂

Break the code TU Więcej lokalizacji oraz info TU

Spodnie Mama i Olivka – Zara

Kurtka Olivka – Zara kids

Fake fur mama – Mango

Buty mama – Mango Buty Olivka – Converse

20_02_16_copyright 2015 olivkablog.pl_Mix na bloga-4

20_02_16_copyright 2015 olivkablog.pl_Mix na bloga-1

20_02_16_copyright 2015 olivkablog.pl_Mix na bloga-3-1

 

Komentarze

  1. Super razem dziewczyny, nie grałam nigdy więc z chęcią skorzystamy w weekend, tym bardziej, ze mamy blisko :p buziaki!!!

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors